logo itpoint.cz

Jarní vysokorychlostní brouzdání s Aliatelem - bez limitu a výhodné volání

Aliatel prodlužuje speciální nabídku nulového poplatku za nadlimitní přenesení dat pro zákazníky, kteří využívají vysokorychlostní připojení k internetu technologií ADSL. Speciální nabídka alternativního telekomunikačního operátora je určená zákazníkům verze Speedline DSL Light, tedy zejména živnostníkům a malým společnostem.

Aliatel přišel s nabídkou slevy formou nezpoplatnění nadlimitního objemu přenesených dat na začátku letošního roku. Tato nabídka platí i nadále. "Uživatelé služby Speedline DSL Light nebudou zpoplatňováni za překročení měsíčního limitu přenesených dat až do 31. května 2004," dodal k tomu Petr Štajner, ředitel marketingu a rozvoje služeb.

Varianty verze Speedline DSL Light s rychlostí 512/128 kbit/s a limitem přenesených dat 3 GB, resp. s rychlosti 1024/256 kbit/s a limitem přenesených dat 6 GB, vstoupily v platnost od 1. ledna 2004. Aliatel jejich prostřednictvím snížil ceny za vysokorychlostní připojení k internetu širokopásmovou technologií ADSL o 30 až 50 %.

V současnosti lze u Aliatelu využívat vymožeností ADSL připojení již za 895 Kč měsíčně. Verze Speedline DSL Light je na rozdíl od vysoce dimenzované verze Speedline DSL určena především pro živnostníky s vysokým využitím internetu, zaměstnance pracující z domova, nebo malé kanceláře a středně velké společnosti. Cena dalších přenesených 4 GB od 1. června činí 169 Kč. U verze Speedline DSL, již k rychlému připojení k internetu využívají velké společnosti a malé a střední firmy, je objem přenesených dat bez limitu.

Služby Speedline DSL a Speedline DSL Light Aliatel nabízí spolu s hlasovou službou na principu předvolby operátora - Business Call Smart. Zákazník tak získává komplexní řešení internetových a telefonních potřeb. K internetovému připojení je též nabízena řada doplňkových služeb jako např. e-mailové schránky, prostor pro webovou prezentaci, pevná IP adresa, správa DNS apod.

Navíc v oblasti hlasových služeb Aliatel pro zákazníky připravil dlouhodobou akční nabídku výhodného volání do všech pevných sítí v ČR za 1 Kč po 3. minutě hovoru a do všech sousedních států za 2 Kč po 3. minutě.

Aliatel

Článek ze dne 29. března 2004 - pondělí