logo itpoint.cz

Ještě celý únor můžete volat o víkendu jen za 61 hal. / minutu

Jen 50 haléřů za minutu (61 haléřů s DPH) zaplatí zákazníci Českého Telecomu v únoru za své víkendové hovory. Nabídka se týká místních i meziměstských volání, vztahuje se na veškeré cenové programy společností a platí jak pro podnikové, tak pro bytové stanice ...

Jen 50 haléřů za minutu (61 haléřů s DPH) zaplatí zákazníci Českého Telecomu v únoru za své víkendové hovory. Nabídka se týká místních i meziměstských volání, vztahuje se na veškeré cenové programy společností a platí jak pro podnikové, tak pro bytové stanice.

"Akční nabídku, která je v tuto chvíli na trhu nejvýhodnější, naši zákazníci evidentně přivítali. Patrné je to z i objemu hovorů, který se v porovnání s voláním, které je o sobotách a nedělích běžné s každým víkendem zvyšuje. Akce potrvá ještě celý měsíc a my očekáváme, že v dalších týdnech bude její využívání ještě výraznější,“ uvedl David Duroň, Chief Marketing Officer Českého Telecomu. "Lákavé víkendové ceny pro naše zákazníky odstartovaly sérii dalších akčních nabídek, které máme pro naše zákazníky připraveny."

Od ledna 2004 si zákazníci vybírají také nové cenové programy. Z přehledné řady "Telefon" byl v první vlně objednávek největší zájem o programy Telefon 120, Telefon a Internet 90 + 300 a Internet 780.

Ti zákazníci, kteří si umí propočítat a efektivně rozložit své náklady, mohou s novými programy výrazně ušetřit za telekomunikační služby. Na nové programy již přešlo přibližně 74 000 zákazníků.

Český Telecom

Článek ze dne 2. února 2004 - pondělí