logo itpoint.cz

Karneval Media a TES Media a Central Europe Cable HoldingsKarneval Media s.r.o.

Dnem 1. srpna 2004 byla ukončena fúze kabelových společností Karneval Media, TES Media a Central Europe Cable Holdings. Veškeré jejich závazky a pohledávky ze smluvních vztahů přejdou na nástupnickou společnost Karneval Media. Tímto závěrečným krokem pouze formálně zakončujeme úspěšné spojení jmenovaných společností, která začalo loni v lednu.

Dnem 1. srpna 2004 byla ukončena fúze kabelových společností Karneval Media, TES Media a Central Europe Cable Holdings. Veškeré jejich závazky a pohledávky ze smluvních vztahů přejdou na nástupnickou společnost Karneval Media, se sídlem na adrese Vejprnická 56, Plzeň, 318 00, IČ 61776203.. "Tímto závěrečným krokem pouze formálně zakončujeme úspěšné spojení jmenovaných společností, která začalo loni v lednu," řekl ředitel vnějších vztahů Karneval Media Luboš Řežábek.

Generálním ředitel nástupnické společnosti KARNEVAL MEDIA S.R.O. je Robert H. Gardner, jeden ze spoluzakladatelů České asociace kompetitivních komunikací (ČAKK) a její čestný předseda.

Na základě této fúze zanikly s účinností od 1. srpna 2004 společnosti TES Media, spol. s r. o., a Central European Cable Holdings, a. s. Karneval Media už více jako rok funguje jako společnost s jednotnou organizační strukturu, manažerským týmem a jasně definovanými produkty.

Celkový počet domácností v dosahu kabelové sítě Karnevalu se vyšplhal na 500 tisíc, přičemž spojené společnosti mají dohromady na 270 tisíc zákazníků. Karneval tak nabízí své služby zhruba 1,2 milionu obyvatel České republiky. Na začátku roku 2004 se na vysokorychlostní internet kabelové televize mohlo připojit na 180 tisíc domácností. V průběhu roku 2004 by tento počet měl stoupnout na 330 tisíc.

Karneval Media s. r. o. je vlastněna konsorciem investorů JPMorgan Partners, AIG Emerging Europe Infrastructure Fund L. P., Baring Communications Equity Limited a Baring Communications Equity Emerging Europe Limited.

Karneval Media

Článek ze dne 27. srpna 2004 - pátek