logo itpoint.cz

Kerio MailServer 6 získal ocenění Diamantové oko

Společnost Kerio Technologies, výrobce poštovního serveru a firewallu pro malé a středně velké podnikové sítě, získala pro produkt Kerio MailServer 6 ocenění mediálních partnerů Diamantového oka v kategorii nejlepší produkt pro podnikové ICT. Získané ocenění potvrzuje kvalitu produktu Kerio MailServer 6 a zároveň jeho oblibu u zákazníků a odborné veřejnosti.

Společnost Kerio Technologies, výrobce poštovního serveru a firewallu pro malé a středně velké podnikové sítě, získala pro produkt Kerio MailServer 6 ocenění mediálních partnerů Diamantového oka v kategorii nejlepší produkt pro podnikové ICT.

Ocenění bylo uděleno v rámci společenského večera při příležitosti vyhlášení divácké ankety z letošního Invexu. "Na volbě produktu Kerio MailServer 6 se shodla celá redakce, především pro komplexnost nabízených groupwarových služeb a přizpůsobivost vůči klientům," komentoval udělení Diamantového oka Michal Hroch, šéfredaktor časopisu Connect!.

"Získané ocenění potvrzuje kvalitu produktu Kerio MailServer 6 a zároveň jeho oblibu u zákazníků a odborné veřejnosti," řekl Tomáš Vávra, Sales and Marketing Manager pro Českou a Slovenskou republiku, Kerio Technologies.

Kerio MailServer 6 je poštovní server, zaměřený na malé a středně velké společnosti, který plně uspokojuje nároky firem, zejména v oblasti nástrojů pro týmovou spolupráci. Standardním modulem Kerio MailServeru 6 je rovněž Kerio Outlook Connector, který umožňuje propojení s aplikací Microsoft Outlook za účelem sdílení a synchronizace kalendářů, kontaktů a úkolů. Součástí Kerio MailServeru 6 je také Kerio WebMail, prostřednictvím kterého lze přistupovat k poště, kalendáři a kontaktům odkudkoli pomocí Internetu.

Kerio WebMail přitom nabízí stejné funkce a ovládání jako běžné, lokálně spravované, poštovní aplikace.

Kerio Technologies

Článek ze dne 13. prosince 2004 - pondělí