logo itpoint.cz

Kerio Technologies začleňuje technologii Internet Security Systems na filtrování e-mailů a blokování spamu

Společnost Kerio Technologies spojila své síly s Internet Security Systems, aby mohla přidat propracovanou metodu filtrování e-mailů do svých firewallových řešení. Prvním produktem Keria, který bude obsahovat ISS technologii filtru e-mailů bude Kerio WinRoute Firewall, síťový firewall určený pro servery na platformě Windows, certifikovaný laboratořemi ICSA, jehož nová verze se připravuje na konec letošního jara.

Společnost Kerio Technologies spojila své síly s Internet Security Systems, aby mohla přidat propracovanou metodu filtrování e-mailů do svých firewallových řešení. Prvním produktem Keria, který bude obsahovat ISS technologii filtru e-mailů bude Kerio WinRoute Firewall, síťový firewall určený pro servery na platformě Windows, certifikovaný laboratořemi ICSA, jehož nová verze se připravuje na konec letošního jara. Výsledný programový balík zaměřený na malé a střední firmy bude obsahovat kompletní softwarovou alternativu špičkových instalací kombinující router, firewall, VPN, antivir, obsahový a spamový filtr.

"Internet Security Systems nabízí špičkovou technologii filtrování e-mailů se spolehlivou podporou integrace," uvedl Dušan Vítek, marketingový ředitel společnosti Kerio Technologies. "Skutečnost, že společnost Internet Security Systems požádala německou společnost Cobion, zabývající se obsahovou bezpečností, o zkompletování své skupiny produktů je dokladem účinnosti řešení, která Cobion nabízí."

"Jedinečnost Kerio WinRoute Firewallu spočívá v tom, že navzdory faktu, že je určen pro malé a střední společnosti, poskytuje veškeré bezpečnostní možnosti špičkových hardwarových firewallů," uvedl Joerg Lamprecht, viceprezident oddělení Content Security společnosti Internet Security Systems. "Kerio tak dokazuje, že mimo technologií ISS, které jsou populární mezi společnostmi Fortune 500, našel své velké příznivce i mezi středně velkými společnostmi a akademickými institucemi."

Technologie filtrování e-mailů od společnosti Internet Security Systems blokuje obtížný a nevyžádaný spam a tím zlepšuje výkonnost a přístupnost síťových zdrojů. Technologie využívá propracovaný postup analýzy e-mailů, který užitím několika zkušebních technik kontroluje všechny e-mailové části a obsah zprávy, čímž nedochází k blokování běžného provozu. S pomocí databáze spamu, která využívá více než 800 registrů spamu, ISS technologie filtrování e-mailů analyzuje denně 20 000 e-mailů a poskytuje klientům až čtyřikrát denně aktualizaci, která jim umožňuje být v předstihu před nejnovějšími druhy spamu.

Internet Security Systems, (ISS) je významný dodavatel poskytující produkty a služby v oblasti ochrany proti internetovým hrozbám globálním společnostem a světovým vládám. ISS jako uznávaná světová špička v zabezpečovacích technologiích od roku 1994, zaručuje prokazatelné zvýšení efektivity nákladů a snížení obchodních rizik více než 11 000 klientů na celém světě. Produkty a služby společnosti ISS vycházejí z proaktivní bezpečnostní politiky řízené výzkumným a vývojovým týmem X-Force®, který je uznávanou světovou autoritou v oblasti výzkumu zranitelnosti a ohrožení. Společnost Internet Security Systems řízená z Atlanty má pobočky po celé Americe, Asii, Austrálii, Evropě a na Středním Východě. Pro další informace navštivte webové stránky společnosti Internet Security Systems.

Kerio Technologies

Článek ze dne 14. května 2004 - pátek