logo itpoint.cz

Kerio WinRoute Firewall 6 podporuje technologii CDMA

Nedávno vydaný Kerio WinRoute Firewall 6 plně podporuje technologii CDMA. Na technologii CDMA je založeno vysokorychlostní internetové připojení společnosti Eurotel, které bylo představeno na tiskové konferenci 2. srpna, pod obchodním názvem Eurotel Data Express. Nová služba tak doplňuje službu T!P (s předčíslím 601), využívající starší technologii NMT.

Sítě připojené k Internetu pomocí technologie CDMA mohou využívat všech funkcí a výhod Kerio WinRoute Firewallu 6.

Nedávno vydaný Kerio WinRoute Firewall 6 plně podporuje technologii CDMA. Na technologii CDMA je založeno vysokorychlostní internetové připojení společnosti Eurotel, které bylo představeno na tiskové konferenci 2. srpna, pod obchodním názvem Eurotel Data Express. Nová služba tak doplňuje službu T!P (s předčíslím 601), využívající starší technologii NMT. V současné době je, podle představitelů společnosti Eurotel, CDMA signálem pokryto území, které zahrnuje 70 % populace České republiky.

"Pokud plánujete připojení Vaší sítě k Internetu pomocí služby Eurotel Data Express, můžete plně využít všech výhod Kerio WinRoute Firewallu 6 a to včetně zabezpečeného VPN připojení," řekl Tomáš Vávra, Sales and Marketing Manager, Kerio Technologies.

Kerio WinRoute Firewall 6 je podnikový firewall pro systémy Windows 2000/XP/2003, certifikovaný autoritou ICSA Labs. Se svým grafickým rozhraním, typickým pro Windows, zajišťuje jednoduchou správu sítě. K běžným funkcím patří integrace šifrovaného VPN serveru s aplikací Kerio VPN Client a zapojení antiviru, kontrolujícího všechny e-maily a soubory stahované z Internetu. Kerio WinRoute Firewall 6 je určen především pro malé a středně velké společnosti.

Kerio Technologies

Článek ze dne 13. srpna 2004 - pátek