logo itpoint.cz

Kvados hodnotí -Invex 2004 splnil naše očekávání

Společnost Kvados, producent mobilního systému myAVIS™, se již tradičně zúčastnil mezinárodního veletrhu Invex 2004 a potvrdil svoji roli vůdčího dodavatele řešení pro korporátní sféru. V souladu se svou strategií společnost Kvados prezentovala profesionální řešení na platformě produktu myAVIS™ v pavilonu G1 v části určené pro business to business, kde byly vedeny především obchodní jednání a prezentace v příjemném a klidném prostředí.

Společnost Kvados, producent mobilního systému myAVIS™, se již tradičně zúčastnil mezinárodního veletrhu Invex 2004 a potvrdil svoji roli vůdčího dodavatele řešení pro korporátní sféru. V souladu se svou strategií společnost Kvados prezentovala profesionální řešení na platformě produktu myAVIS™ v pavilonu G1 v části určené pro business to business, kde byly vedeny především obchodní jednání a prezentace v příjemném a klidném prostředí. Vedení BVV tedy jednoznačně správně provedlo rozdělení letošního Invexu na několik celků a bylo to znát.

Generální ředitel společnosti Kvados Miroslav Hampel ml. řekl : "Jsme rádi, že se nám podařilo odlišit se od konkurence, která prezentuje a vystavuje mobilní zařízení a řešení pro malé společnosti, zatímco my jsme se snažili podtrhnout, že jsme renomovaný výrobce především robustních korporátních řešení. A především jsme potvrdili, že jsme již aktuálně světový producent s globální působností na vyspělých evropských trzích i v USA. "

Mezinárodní expanze produktu myAVIS™ byla zahájena na veletrhu Invex před dvěma lety. V letošním roce byly představeny nové verze a to především část myAVIS™ Field Service, který je určen pro mobilní pracovníky servisních a revizních společností. Díky dlouholeté spolupráci a podpoře společností Microsoft, Hewlett Packard ale i řady dalších partnerů naše společnost realizuje vysoce inovativní projekty, které se uplatňují v mezinárodním měřítku na náročných zahraničních trzích. Jedná se o spolupráci jak v roli dodavatele mobilních technologií pro Terabytový Datový sklad či projekt MIM - Mobilní Inteligentní Monitoring, tak v roli strategického partnera pro Bleskový průzkum. Další informace naleznete ZDE.

Kde jste nás mohli na Invexu vidět ? Produkty byly představeny především ve vlastní expozici s názvem Information in Your Hands v hale G1 a to :

Dále pak bylo řešení myAVIS™ prezentováno v hlavní expozici Microsoft v hale "A" s podtitulem Mobilní Realita 2004 - 2005 od 12. - 15. října 2004 a v projektu "Bleskový průzkum" na veletrhu Invex 2004.

 VIP Indoor Golf Invex Cup 2004 Kvados byl v letošním roce hlavním pořadatelem turnaje VIP Indoor Golf Invex Cup 2004 v hale G1. Tento turnaj se zařadil jako oficiální doprovodný program letošního Invexu, proběhl od 11. - 13.10. 2004 a to již jako třetí ročník halových golfových soutěží hraných jako VIP Indoor Golf Invex Cup (na ploše 228 m2). Turnaje se účastnilo více než 300 manažerů, kteří navštívili Invex. Vítězům blahopřejeme.

Výsledky turnaje a podrobnosti naleznete ZDE.

Kvados a.s. je česká softwarová společnost se sídlem v Ostravě, která si za své jedenáctileté působení na trhu s informačními technologiemi získala renomé spolehlivého partnera pro dodávku a správu informačních systémů. Její dynamický růst zajišťuje orientace na nejmodernější technologie, komplexnost poskytovaných služeb a v neposlední řadě týmová práce schopných mladých lidí. Společnost disponuje týmem profesionálů v oblasti analýzy a vývoje softwarových produktů, týmem specialistů pro jejich implementaci, zaškolení a dohled nad provozem ekonomických, odbytových i výrobních agend.

Základním cílem společnosti je systémová integrace. Při poskytování komplexních služeb je kladen důraz na dlouhodobý vztah s klienty, což představuje zajištění spolehlivého provozu a trvalý rozvoj všech prostředků potřebných pro evidenci a vyhodnocování komerčních informací.

myAVIS™ - Mobilní Informační Systém umožňující efektivní přenesení mobilních dat až do terénu. Univerzální připojení na všechna dostupná řešení informačních systémů jej předurčují jako vstupní část informačních technologií s přesně definovatelnou funkčností. Nová technologie DF - dynamické formuláře dovoluje mobilní aplikaci přizpůsobovat dynamicky potřebám užití přímo zákazníkem a výrazně tak snižuje náklady na vývoj a udržování v provozu. Aplikace je navržena především pro prodejní, marketingové a distribuční společnosti a umožňuje u všech zákazníků společnosti efektivní řízení obchodních procesů. Monitoring a řízení aktivit mobilních uživatelů je zpracováváno v serverové aplikaci systému myAVIS™.

VENTUS - vlastní ERP řešení umožňující splnit našim stávajícím a potenciálním zákazníkům veškeré potřeby v oboru informačních technologií. Vyvíjené a prodávané systémy produktové řady Ventus jsou výrazně zákaznicky orientované na jejich stávající procesy.

VENTUS - Doprava - řešení pro logistiku dopravy, optimalizaci tras rozvozu propojením na systém Aquarius.NET®. Jedná se o inovované řešení Ventus určené pro společnosti zabývající se logistikou dopravy, včetně logistiky údržby vyvíjené ve spolupráci se společností Multimedia Computer, s.r.o. Řešení umožňuje uživatelům produktu Ventus využívat prostorově vázaných informací, Mapy, Vyhledávání, Routing, Speciální řešení např. Optimalizace tras dojezdu v závislosti na skutečnostech uvedených v produktu Ventus (otevírací doba zákazníků, tonáž vozidel, optimalizace nakládky a vykládky,...).

QUAESTUS - nabízí konkrétní řešení dynamického prodejního katalogu s možností přímé objednávky zboží, řešení dealerského přístupu a celou řadu dalších pokročilých řešení.

Grafické oddělení společnosti se dlouhodobě specializuje na návrhy a realizaci počítačové typografie a designu firemního software. Plně zajišťuje a pokrývá potřeby efektivní a reprezentativní prezentaci společnosti. Důraz je kladen na originalitu autorských návrhů a zpracování s ohledem na pravidla a zásady moderního designu.

Kvados

Článek ze dne 21. října 2004 - čtvrtek