logo itpoint.cz

Léto bez poplatků

Nulové zřizovací poplatky, pronájem zařízení zdarma a snížené tarify - to vše na Vás čeká ! Neuvěřitelně výhodné nabídky služeb Bluetone Českých radiokomunikací - Bluetone Voice Economy, Bluetone Angel, Bluetone Combi, Bluetone ADSL, Bluetone ADSL Plus a Bluetone Internet Wireless.

Nulové zřizovací poplatky, pronájem zařízení zdarma a snížené tarify - to vše na Vás čeká ! V létě jsme pro Vás připravili neuvěřitelně výhodné nabídky služeb Bluetone Voice Economy, Bluetone Angel, Bluetone Combi, Bluetone ADSL, Bluetone ADSL Plus a Bluetone Internet Wireless. Podívejte se, jak vypadá "Léto bez poplatků"

Bluetone Voice Economy
Při uzavření smlouvy v období od 1.7. do 31.8. 2004 máte zřízení služby zdarma a navíc Vám budeme dálková volání po ČR účtovat jako místní. To znamená, že například s novým tarifem Dynamic II Vás minuta volání do kterékoli pevné sítě v ČR bude stát ve špičce 1,10Kč bez DPH a mimo špičku 0,58Kč bez DPH. Jediné co k tomu potřebujete je telefonní linka Českého Telecomu.

Bluetone Angel
Při uzavření smlouvy min. na 12 měsíců v období od 1.7. do 31.8. 2004 je zřízení služby zdarma. Nabídku můžete využít v lokalitách: České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Kolín, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Pardubice, Tábor, Ústí nad Labem a Zlín.

Bluetone ADSL
Využijte nabídky pronájmu modemu za 1 Kč po celou dobu trvání smlouvy. K tomu navíc nulový zřizovací poplatek. Můžete si vybrat mezi 3 typy modemů a připojit tak až 4 počítače bez jakýchkoliv dalších nákladů. Tato nabídka platí za podmínky uzavření smlouvy minimálně na dobu 6 měsíců.

Bluetone ADSL Plus
Zdarma vám zřídíme připojení k internetu přes ADSL již od 490 Kč měsíčně a výhodné volání prostřednictvím předvolby operátora (CPS) s výhodným tarifem ADSL Plus. Využijte také nabídky pronájmu modemu za 1Kč po celou dobu trvání smlouvy. Tato nabídka platí za podmínky uzavření smlouvy minimálně na dobu 12 měsíců.

Bluetone Internet Wireless
Připojte se k internetu již od 750 Kč měsíčně! V létě máte navíc možnost ušetřit za zřízení služby Bluetone Internet Wireless až 6.500 Kč, zřízení služby je zcela zdarma. Podmínkou je uzavření smlouvy minimálně na období 12 měsíců.

Bluetone Combi
Získejte širokopásmový internet za velmi výhodných podmínek. Instalační poplatek služby Bluetone Combi 0,- Kč. Smluvní hovorné je nyní u všech variant služby pouze 100,- Kč. Podmínkou je uzavření smlouvy na dobu minimálně 12 měsíců.

Další detailní informace naleznete ZDE.

České radiokomunikace

Článek ze dne 8. července 2004 - čtvrtek