logo itpoint.cz

LGC Wireless oznamuje dodávku svého stého integrovaného systému pro bezdrátovou komunikaci

Společnost LGC Wireless je předním poskytovatelem řešení pro optimalizaci městských celulárních sítí, sítí PCS a 3G. Řešení od firmy LGC Wireless nabízí kvalitní, spolehlivé a rychlé bezdrátové datové a hlasové přenosy v rámci budov. LGC v současnosti svá řešení dodává do více než 25 zemí.

Společnost LGC Wireless, přední poskytovatel integrovaných systémů pro bezdrátovou komunikaci oznámila, že uskutečnila stou dodávku svého systému InterReach (TM) Unison pro sítě 3G. Jedná se o systém bezdrátové komunikace určený pro komunikační rozvody v budovách. Hlavní operátoři mobilních sítí na celém světě, včetně operátorů ve Velké Británii, Japonsku, Nizozemsku, Francii, Španělsku, Číně, Německu a Rakousku, si vybrali řešení od firmy LCG.

V těchto zemích systémy společnosti LCG nacházejí své uplatnění na stadionech, v obchodních domech, v administrativních budovách či na letištích. InterReach Unison je bezdrátový systém založený na vláknové optice, který zajišťuje jak přenos hlasu, tak přenos dat. Vláknová optika nabízí vysokou kvalitu datových a hlasových přenosů a nabízí také lepší pokrytí pro uživatele mobilů.

V oblasti bezdrátové komunikace je nyní technologie 3G velmi oblíbená, protože nabízí nejen lepší kvalitu hlasových přenosů, která se blíží hovorům na pevných linkách, ale i rychlejší přenosy multimediálních dat, jako například video, e-mail, muzika či interaktivní hry. Technologie bezdrátových přenosů určené pro instalaci do budov se staly důležitým standardem pro uživatele bezdrátových systémů, kteří nyní vyžadují spolehlivé pokrytí signálem i uvnitř budov, aby mohli lépe využívat hlasových a datových služeb, které mobilní komunikace nabízí. Evropa a Japonsko se již dlouhodobě snaží vybudovat síť 3G, a rovněž Severní Amerika na tomto poli pokročila. Technologie 3G se tak stává vpravdě celosvětovým standardem v oblasti bezdrátové multimediální datové komunikace.

"Hlavním úkolem aplikace InterReach Unisom (TM) je zajistit trvalý přístup ke službám sítě 3G. V tomto ohledu náš systém nabízí významné výhody oproti konkurenčním systémům bezdrátové komunikace, určeným pro instalaci ve vnitřních prostorách budov. Kromě toho náš systém nabízí skutečně nejvyšší výkon jak pro datové tak pro hlasové přenosy," říká Ian Sugarbroad, generální ředitel společnosti LGC Wireless. "Společnost LGC Wireless dokazuje, že je skutečným odborníkem v této oblasti a také významným hráčem na poli dodávek bezdrátových systémů pro 3G aplikace," dodal Sugarbroad. "LGC je připravena dodávat svoji technologii "kdykoli a kdekoli" na základě svých bohatých zkušeností s bezdrátovými systémy."

LGC InterReach Unison (TM) je nejmodernější anténní systém zajišťující podporu mobilní komunikace pro veřejné i soukromé účely. Patentovaná technologie od společnosti LGC podporuje používání optických rozvodů i rozvodů z kroucené dvojlinky, které se v budovách nejčastěji používají pro zajištění datových a hlasových přenosů po sítích typu LAN. Systém InterReach Unison (TM) podporuje všechny bezdrátové protokoly včetně TDMA, CDMA, CDMA 2000, GSM, iDEN, 1xRTT, Ev-Do, GPRS a W-CDMA.

Společnost LGC Wireless je předním poskytovatelem řešení pro optimalizaci městských celulárních sítí, sítí PCS a 3G. Řešení od firmy LGC Wireless nabízí kvalitní, spolehlivé a rychlé bezdrátové datové a hlasové přenosy v rámci budov. LGC v současnosti svá řešení dodává do více než 25 zemí a poskytuje své služby v některých významných objektech jako například - letiště Heathrow, Petronas Towers, hotel Venetia, letiště v New Yorku či pro ZOH 2002. Řešení pro bezdrátovou komunikaci od firmy LGC Wireless podporují standardy TDMA, CDMA, CDMA2000, GSM, iDEN, 1xRTT, Ev-DO, GPRS, W-CDMA a 802. 11. Společnost LGC Wireless je držitelem certifikátů ISO 9001 a 14001, které ověřují kvalitu jejích řídících systémů a dodržování mezinárodních norem.

LGC Wireless

Článek ze dne 23. června 2004 - středa