logo itpoint.cz

Limitovaná série telefonu SX1 McLaren - multimediální mobilní telefon třídy Formule 1

Kromě špičkových funkcí obsahuje limitovaná série telefonu SX1 exkluzivní aplikace West McLaren Mercedes a navíc okamžitě upoutá pozornost díky lesklému černému provedení a elegantnímu designu. Fanoušci motoristického sportu a vyznavači prvotřídního designu a funkcí by proto měli zařadit a pěkně si pospíšit, protože celosvětově bude v prodeji pouze omezený počet telefonů Siemens SX1 McLaren.

V limitované sérii telefonu Siemens SX1 McLaren představuje společnost Siemens, divize Mobilní informace a komunikace (Siemens mobile) nového šampióna světa mobilních telefonů v letošní sezóně Formule 1. Limitovaná série telefonu vyvinutá ve spolupráci s West McLaren Mercedes v rámci "Technologického partnerství" s týmem Formule 1 zdůrazňuje závazek obou dlouhodobých partnerů podávat vysoké výkony a zároveň i jejich vášeň pro dokonalost. Kromě špičkových funkcí obsahuje limitovaná série telefonu SX1 exkluzivní aplikace West McLaren Mercedes a navíc okamžitě upoutá pozornost díky lesklému černému provedení a elegantnímu designu. Fanoušci motoristického sportu a vyznavači prvotřídního designu a funkcí by proto měli zařadit a pěkně si pospíšit, protože celosvětově bude v prodeji pouze omezený počet telefonů Siemens SX1 McLaren.

Multimédia a Formule 1 - funkce

Jako exkluzivní mobilní telefon s komplexními multimediálními funkcemi se limitovaná série telefonu SX1 McLaren určitě dostane do popředí. Zabudovaná videokamera umožňuje přímo nahrávat videoklipy těch nejnapínavějších okamžiků závodů, které si později můžete prohlédnout na 16bitovém barevném displeji s vysokým rozlišením (65 000 barev). Fotoaparátem VGA (s rozlišením 640 x 480 pixelů) je možné vyfotit každé vítězství a díky obsáhlým funkcím organizéru bude plánování závodnického víkendu hračkou. Kvalitní stereo sluchátka na přehrávači MP3 a FM rádiu jsou zárukou perfektní akustické zábavy. Další skvělou součástí telefonu je 32 MB multimediální karta (MMC) s funkcí umožňující jednoduchou výměnu karty bez nutnosti nejprve vypnout telefon. 

 Kimi Räikkönen je nadšeným uživatelem telefonu SX1 ... Limitovaná série telefonu SX1 McLaren navíc nabízí další exkluzivní aplikace - při zapnutí telefonu se na displeji objeví animace jedoucího vozidla West McLaren Mercedes MP4-19, na spořiči je Kimi Räikkönen a jeho vůz Formule 1, a díky originálnímu zvuku závodního vozu West McLaren Mercedes ve vyzvánění telefonu lze při každém volání navodit jedinečnou atmosféru závodu Formule 1. Speciální ikona West McLaren Mercedes v menu telefonu nabízí přístup k novinkám o týmu, obecným informacím o jednotlivých tratích Formule 1 sezóny 2004 nebo galerii obrázků s fotografiemi Kimiho, jeho stájového kolegy Davida Coultharda a vozu MP4-19. K nejlepším doplńkům telefonu patří videonahrávky s rozhovory z garáže West McLaren Mercedes a testování vozu MP4-19. Nejen kvůli těmto funkcím, ale zejména i kvůli osobnímu videopozdravu od Kimi Räikkönena s autogramem musí tuto speciální sérii mít zkrátka každý fanoušek Formule 1.

Sám Kimi Räikkönen je nadšeným uživatelem telefonu SX1 : "Jako jezdec Formule 1 mám velmi bohatý program, a proto vždy vyhledávám příležitosti ke zjednodušení každodenní rutiny. Na telefonu SX1 si velmi rychle mohu prohlédnout fotografie a klipy z testů, briefingů a časových rozvrhů. Tomu říkám dokonalost!"

Forma se snoubí s funkcemi - design

Už speciální design obalu limitované série telefonu SX1 s logem McLaren a černobílými prvky jako na cílové vlajce nenechá nikoho na pochybách, že námětem obsahu telefonu je právě Formule 1. Podobně jako West McLaren Mercedes MP4-19 je také multimediální mobilní telefon navržen v černém lesklém provedení s oficiálním logem McLaren na zadní straně. Jednotlivé chromované prvky vytvářejí účelové vizuální dojmy a s modrým podsvícením klávesnice zdůrazňují elegantní design limitované série telefonu SX1 McLaren.

Špičková technika a dokonalost - technické detaily

Přestože se jedná o jeden z nejmenších inteligentních telefonů na světě (109 x 56 x 19 mm), postačí jeho rozměry, aby každý na Formuli 1 zbledl závistí, a zároveň nabídnout vynikající funkce. Díky modernímu materiálu a technice zpracování váží pouhých 116 gramů. Akumulátor vydrží až 200 hodin v pohotovostním režimu nebo nabídne 4 hodiny hovoru, takže Vás telefon provede celým víkendovým závodem. K dobití v boxech potřebuje akumulátor méně než tři hodiny. Tento černý elegán stojí 639 EUR.

Siemens

Článek ze dne 27. května 2004 - čtvrtek