logo itpoint.cz

Linka 800 - zřízení zdarma

V akční nabídce společnosti Czech On Line tak ušetříte vstupní náklady 2 300 korun za aktivační poplatek a další úspory docílte díky výhodným sazbám za hovorné. Služba bezplatných linek COL Free 800 umožňuje volání na účet volaného, a zákazníci tak získávají informace zcela zdarma.

Společnost Czech On Line a.s., dceřinná společnost Telekom Austria poskytující telekomunikační služby pro firmy všech velikostí, nabízí do konce července zřízení bezplatné linky s předčíslím 800 zdarma. Nabídka služby COL Free 800 platí i pro zákazníky, kteří službu bezplatné linky používají u jiného operátora. Díky přenositelnosti čísla mohou přejít k Czech On Line a využít výhodných cenových podmínek beze změny čísla.

"Věříme, že službu bezplatných linek, která se dnes stala efektivním a velmi využívaným nástrojem komunikace mezi firmou a jejími zákazníky, zpřístupníme daleko širšímu spektru firem. V akční nabídce jim ušetříme vstupní náklady, tedy 2 300 korun za aktivační poplatek. Další úspory docílí díky výhodným sazbám za hovorné," prohlásil Richard Pinc, obchodní ředitel Czech On Line a.s.

Služba bezplatných linek COL Free 800 umožňuje volání na účet volaného, a zákazníci tak získávají informace zcela zdarma. V rámci služby Czech On Line poskytuje další výhody: sekundovou tarifikaci hovorů, podrobný výpis hovorů e-mailem zdarma či volbu lehce zapamatovatelného čísla dle vlastního výběru (tzv. Zlaté číslo).

Samozřejmostí je dostupnost ze všech veřejných telefonních sítí v ČR, výhodou pružné směrování hovorů podle dne, denní doby, při přetížení nebo přerušení linky, a to i do mobilních sítí. Bezplatné linky nachází uplatnění u firem či institucí všech velikostí, zejména finančních, obchodních, humanitárních, informačních či poradenských společností.

Kromě bezplatné linky COL Free 800 poskytuje Czech On Line v produktové řadě COL Premium Lines také další "barevné" linky pro poskytování informačních nebo zábavních služeb na účet volajícího (předčíslí 900, 906, 909).

Czech On Line

Článek ze dne 3. května 2004 - pondělí