logo itpoint.cz

Microcom představuje ucelenou řadu produktů s technologií WiFi

Produkty využijí jak uživatelé notebooků, tak i osobních počítačů. Všechny nabízejí 5-krát vyšší rychlost než klasické bezdrátové produkty 11b (IEEE 802.11b). V první vlně jsou představovány Microcom USB Adapter WiFi 11g, Microcom Travel Card WiFi 11g, Microcom Broadband Router WiFi 11g a Microcom PCI Card WiFi 11g.

Microcom rozšiřuje své portfolio o produkty s technologií WiFi TurboG a v blízké době představí také ADSL zařízení, podporující WiFi technologii.

Společnost Fincom International a. s. rozšiřuje své portfolio Microcom o produkty s technologií WiFi 11g (IEEE 802.11g). Produkty využijí jak uživatelé notebooků, tak i osobních počítačů. Všechny nabízejí 5-krát vyšší rychlost než klasické bezdrátové produkty 11b (IEEE 802.11b). V první vlně Fincom představuje Microcom USB Adapter WiFi 11g, Microcom Travel Card WiFi 11g, Microcom Broadband Router WiFi 11g a Microcom PCI Card WiFi 11g.

Microcom USB Adapter WiFi 11g je skvělým řešením pro všechny, kdo cestují a potřebují bezdrátové připojení. Díky své velikosti ho můžete uschovat prakticky kdekoliv a USB port umožní připojení do všech běžných notebooků a osobních počítačů. Standard USB2.0 s kompatibilitou na USB1.1 zajišťuje použití u většiny zařízení.

Microcom Travel Card WiFi 11g ocení hlavně uživatelé notebooků, protože právě Travel Card jim umožňuje plně využít mobilitu jejich počítače.

Microcom Broadband Router WiFi 11g (bude k dispozici na českém trhu od listopadu 2004) je snadné a bezpečné řešení pro kancelář i domácnost. Integrovaný 4-portový switch připojí standardní ethernetovou síť rychlostí až 100 Mbps. Integrovaný WiFi AccessPoint ji propojí s jakýmkoli WiFi zařízením rychlostí až 54 Mbps. Router lze pomocí jiného ADSL nebo cable modemu připojit k interentu. Instalace Broadband Routeru lze provést snadno díky webovému rozhraní. Bezpečnost přenášených dat zajistí integrovaný firewall.

Microcom PCI Card WiFi 11g je určena pro majitele desktopů, kteří se rozhodli pro bezdrátové připojení k internetu.

"Technologie WiFi se těší značné oblibě a proto nezůstáváme pozadu ani my a přicházíme s ucelenou nabídkou WiFi produktů. Vyberou si jak uživatelé notebooků, tak i osobních počítačů," řekl Petr Heřman, produkt manažer společnosti Fincom International, a. s. "Zvolením produktů Microcom s vlastností TurboG urychlí uživatel přenos dat až na 108 Mbps. Tuto unikátní vlastnost nabízí jen několik značek na trhu a Microcom je mezi nimi," dodal Heřman.

Doporučené koncové ceny :

Fincom International

Článek ze dne 12. října 2004 - úterý