logo itpoint.cz

Microsoft ISA Server 2000 levnější o 20 %

Časově omezená 20 % sleva se vztahuje na verze Microsoft ISA Server 2000 Enterprise a Standard, které budou zakoupené v rámci programu Software Assurance v době od 1. března 2004 do 31. května 2004.

Časově omezená 20 % sleva se vztahuje na verze Microsoft ISA Server 2000 Enterprise a Standard, které budou zakoupené v rámci programu Software Assurance v době od 1. března 2004 do 31. května 2004.

Tato speciální nabídka platí pro všechny zákazníky, kteří si Microsoft ISA Server 2000 objednají u distributorů, nebo partnerů společnosti Microsoft prostřednictvím programu Microsoft Volume Licensing.

O Microsoft ISA Server 2000

Internet Security and Acceleration Server (ISA Server) zabezpečuje podnikové prostředí před útoky z venčí a významně urychluje práci s internetem. Uživatelům tak zajišťuje nejen zabezpečené připojení k internetu, ale také rychlý přístup k webu a jednotnou správu. Řešení obsahuje rozšiřitelný podnikový serverový firewall s více vrstvami a škálovatelnou, vysoce výkonnou webovou mezipaměť. Díky zlepšení síťové bezpečnosti a výkonu, umožňuje Microsoft ISA Server zákazníkům maximální využití investic vložených do IT.

V závislosti na prostředí, do kterého se Microsoft ISA Server implementuje, a systému licencování procesoru (licencování per processor) si zákazníci mohou vybrat ze dvou verzí :

ISA Server 2000 je vhodný pro vybudování demilitarizovaných zón a perimetrů.

Více informací o řešení Microsoft ISA Server 2000 naleznete na www.microsoft.com/cze/servers/isaserver.

O Microsoft Windows Server System

Microsoft Windows Server System je integrovaná a interoperabilní serverová infrastruktura, která snižuje složitost IT a dovoluje tak IT profesionálům přinášet nová řešení splňující požadavky organizací. Základ řešení Windows Server System tvoří Windows Server 2003 navržený pro XML webové služby, které jsou založené na platformě Microsoft.NET.

Úkolem Microsoft Windows Server System je spojení mezi informacemi, uživateli, systémy a zařízeními. Na základě běžné serverové architektury Microsoft Windows Server System poskytuje kompletní IT infrastrukturu pro provozní činnosti (bezpečnost, systémové řízení, síťové archivy), aplikace (řízení dat a analýzy, e-business) a práci s informacemi (rozesílání zpráv, komunikaci a spolupráci).

Více informací o Microsoft Windows Server System naleznete na www.microsoft.com/cze/windowsserversystem.

Microsoft

Článek ze dne 25. března 2004 - čtvrtek