logo itpoint.cz

Microsoft jmenoval nového ředitele pro partnerský prodej divize Microsoft Business Solutions

Novým ředitelem pro partnerský prodej se stal Jaroslav Salva, který nastoupil do společnosti Microsoft v červnu 2004. Ve své funkci je odpovědný za prodej řešení divize Microsoft Business Solutions na českém a slovenském trhu prostřednictvím obchodních partnerů.

Novým ředitelem pro partnerský prodej se stal Jaroslav Salva.

Jaroslav Salva nastoupil do společnosti Microsoft v červnu 2004. Ve své funkci je odpovědný za prodej řešení divize Microsoft Business Solutions na českém a slovenském trhu prostřednictvím obchodních partnerů.

"Cíl, na který se chci ve své nové pozici zaměřit je vybudování silného a profesionálního týmu," řekl Jaroslav Salva. "Hlavním úkolem tohoto týmu bude podpora našich partnerů v jejich obchodních činnosti a péči o zákazníky. Věřím, že se nám tento cíl podaří realizovat v co nejkratší době tak, aby naši partneři i jejich zákazníci byli s řešením a službami Microsoft Business Solutions maximálně spokojeni."

Jaroslav Salva absolvoval Fakultu strojní na ČVUT v Praze. Od roku 1997 pracoval v oblasti distribuce software, především CAD systémů. Z pozice konzultanta se postupně vypracoval až na produktového manažera. Před nástupem do společnosti Microsoft Jaroslav Salva působil ve společnosti Tech Data Distribution jako vedoucí obchodní skupiny zaměřené na distribuci software.

Jaroslav Salva je ženatý, má dceru a syna. Mezi jeho záliby patří na prvním místě rodina, dále pak rocková hudba a četba historických románů. Ze sportů upřednostňuje lyžování, jízdu na in-line bruslích a na kole.

Microsoft

Článek ze dne 20. srpna 2004 - pátek