logo itpoint.cz

Microsoft má nového produktového manažera pro operační systém Windows

Nový produktový manažer bude ve své funkci zodpovědný za rodinu produktů Windows, mezi které se řadí Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows XP Tablet PC, Windows XP 64-Bit, Windows Media Center a Virtual PC.

Novým produktovým manažerem pro operační systémy Windows se ve společnosti Microsoft Česká a Slovenská republika stal David Bačovský.

Ve své funkci je David Bačovský (1974) zodpovědný za rodinu produktů Windows, mezi které se řadí Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows XP Tablet PC, Windows XP 64-Bit, Windows Media Center a Virtual PC.

"Mým cílem na místě produktového manažera je upevnění pozice operačního systému Windows na českém a slovenském trhu a rozšíření nových technologií mezi širokou veřejnost," uvedl David Bačovský.

David Bačovský se pohybuje v oblasti marketingu již více než sedm let. Svou kariéru zahájil ve společnosti Borland, kde působil na pozici marketingového manažera a marketingového specialisty. V těchto funkcích se spolupodílel na rozvoji a prosazení společnosti Borland jako dodavatele softwarové infrastruktury a služeb firemním zákazníkům v České a Slovenské republice. Své marketingové dovednosti dále rozšířil ve společnosti Fujifilm, ve které pracoval jako marketingový manažer s úkolem koordinace kampaní na zvýšení tržního podílu v oblasti digitální fotografie.

Ve volném čase se David Bačovský věnuje raketovým a dalším sportům. Má rád cestování, kapely U2 a Red Hot Chili Peppers a všechny filmy od Quentina Tarantina.

Microsoft

Článek ze dne 31. srpna 2004 - úterý