logo itpoint.cz

Microsoft oficiálně otevřel své nové sídlo v BB Centru

Stalo se tak 26. května 2004 v 17:30 hodin, kdy Jean-Philippe Courtois během svého projevu přivítal zaměstnance, partnery a zákazníky v nových prostorách společnosti. Microsoft a jeho divize Microsoft Business Solutions sídlí od 3. května 2004 v nové moderní budově Alpha v BB Centru v Praze. Telefonní a faxové spojení zůstává bezezměn. Až do změny sídla společnosti v Obchodním rejstříku zůstává stejná také fakturační adresa společnosti.

Stalo se tak 26. května 2004 v 17:30 hodin, kdy Jean-Philippe Courtois během svého projevu přivítal zaměstnance, partnery a zákazníky v nových prostorách společnosti. Microsoft a jeho divize Microsoft Business Solutions sídlí od 3. května 2004 v nové moderní budově Alpha v BB Centru v Praze.

Důvodem k přestěhování byl především růst společnosti v několika posledních letech a s tím související nedostatečná kapacita stávajících kanceláří. Nové prostory přibližují Microsoft zákazníkům a partnerům a zároveň poskytují odpovídající komfort zaměstnancům.

Společnost Microsoft a její divizi Microsoft Business Solutions naleznete na adrese : 

BB Centrum
budova Alpha
Vyskočilova 1461/2a
Praha 4
140 00

Telefonní a faxové spojení zůstává bezezměn. Až do změny sídla společnosti v Obchodním rejstříku zůstává stejná také fakturační adresa společnosti. Pro veškerou úřední komunikaci a finanční operace týkající se divize Microsoft Business Solutions Česká republika s.r.o. zůstává do 31. července 2004 platná původní adresa divize v Brně.

Microsoft

Článek ze dne 28. května 2004 - pátek