logo itpoint.cz

Microsoft se stěhuje do nového sídla v BB Centru na Praze 4

Společnost Microsoft a její divize Microsoft Business Solutions se stěhují do nového společného prostoru v budově Alfa v BB Centru. Od 3. května 2004 naleznete tedy společnost Microsoft a její divizi Microsoft Business Solutions na adrese BB Centrum - budova Alfa, Vyskočilova, 1461/2a, Praha 4, 140 00. Telefonní a faxové spojení zůstává beze změn.

Společnost Microsoft a její divize Microsoft Business Solutions se stěhují do nového společného prostoru v budově Alfa v BB Centru.

Microsoft a jeho divize Microsoft Business Solutions mají od 3. května 2004 novou adresu. Jejich společným sídlem se stala nová moderní budova Alfa v BB Centru v Praze. Důvodem k přestěhování je především růst společnosti v několika posledních letech a nedostačující kapacita stávajících prostorů. Hlavním cílem stěhování je také snaha přiblížit se co nejvíce zákazníkům a partnerům a poskytnout odpovídající komfort svým zaměstnancům.

"Při výběru nového sídla společnosti jsme se rozhodovali mezi více lokalitami a jedním z hlavních kritérií výběru byla dopravní dostupnost. Tuto podmínku BB Centrum stoprocentně splňuje. Kromě toho se nám BB Centrum jevilo jako zatím největší a pravděpodobně i nejúspěšnější administrativní centrum v Praze," řekl Jiří Devát, generální ředitel společnosti Microsoft ČR a SR. "Navíc se říká, že změna je život a já jsem přesvědčen, že tato změna bude pro zaměstnance společnosti Microsoft velkým povzbuzením při další práci pro naše zákazníky a dosahování nových cílů."

Od 3. května 2004 naleznete tedy společnost Microsoft a její divizi Microsoft Business Solutions na adrese :

BB Centrum - budova Alfa
Vyskočilova 1461/2a
Praha 4, 140 00

Telefonní a faxové spojení zůstává beze změn. Až do změny sídla společnosti v Obchodním rejstříku zůstává stejná také fakturační adresa společnosti. Pro veškerou úřední komunikaci a finanční operace týkající se divize Microsoft Business Solutions Česká republika s.r.o. zůstává do 31. července 2004 platná původní adresa divize v Brně.

Microsoft

Článek ze dne 30. dubna 2004 - pátek