logo itpoint.cz

Microsoft vyhlašuje další ročník soutěže o nejlepší řešení Microsoft Industry Awards

Microsoft Industry Awards - soutěž o nejlepší zákaznické řešení v České a Slovenské republice pro rok 2004, které se mohou zúčastnit pouze certifikovaní partneři společnosti Microsoft a partneři v programu Empower for ISVs, kteří vyvíjí řešení a aplikace na platformě Microsoft a využívají nové technologie v řešeních pro zákazníky.

 Microsoft Industry Awards Soutěže se mohou zúčastnit pouze certifikovaní partneři společnosti Microsoft a partneři v programu Empower for ISVs, kteří vyvíjí řešení a aplikace na platformě Microsoft a využívají nové technologie v řešeních pro zákazníky. V letošním roce společnost Microsoft vyhlašuje následující soutěžní kategorie :

Zvláštní ocenění "Microsoft .NET Technology Award" bude uděleno za využití moderních technologií Microsoft, technologickou inovaci a excelenci (netradiční, zajímavé či co nejúplnější využití moderních technologií)

Do soutěže mohou být přihlášeny pouze projekty, které budou plně funkční nejpozději do 31. 5. 2004. Tyto projekty budou posouzeny komisí složenou ze zástupců společnosti Microsoft a expertů jednotlivých oblastí.

Vyhlášení výsledků soutěže proběhne 18. 6. 2004. Vítěz každé kategorie vyhrává účast na celosvětovém setkání partnerů Microsoft Worldwide Partner Conference 2004 v kanadském Torontu v termínu 11. - 13.7. 2004. Vítěz dále získává oprávnění používat logo soutěže Microsoft Industry Awards 2004. Vítězným řešením a řešením na druhém a třetím místě společnost Microsoft poskytne také mediální podporu.

Více informací o soutěži Microsoft Industry Awards naleznete na :

Microsoft

Článek ze dne 19. února 2004 - čtvrtek