logo itpoint.cz

Mimořádně výkonný spamový firewall od Barracuda Networks

Toto dedikované antispamové a antivirové zařízení s jednoduchou obsluhou a instalací je vhodné pro velké organizace a poskytovatele internetových služeb. Nabízí nejvyšší výkon dostupný pro e-mailové brány. Firewall dokáže zpracovat až 1,3 miliónu zpráv za hodinu, v provozu je automaticky aktualizován, aby byl schopen čelit novým virům a formám spamu.

Americká společnost Barracuda Networks uvedla na trh Barracuda Spam Firewall 800, dedikované antispamové a antivirové zařízení s jednoduchou obsluhou a instalací. Je vhodné pro velké organizace a poskytovatele internetových služeb. Nabízí nejvyšší výkon dostupný pro e-mailové brány.

Firewall dokáže zpracovat až 1,3 miliónu zpráv za hodinu. Tato mimořádná rychlost je dosažena minimalizací doby zpracování jednoho e-mailu díky unikátní vnitřní architektuře tohoto spamového firewallu.

Výkon Barracuda Spam Firewall 800 odpovídá nárokům 30 000 nadprůměrně aktivních uživatelů. Svými schopnostmi rozšiřuje vlastnosti dosud nejvýkonnějšího firewallu firmy tj. modelu Barracuda Spam Firewall 600.

Firma Barracuda Networks tak rozšířila počet vyráběných modelů na pět (modely 200, 300, 400, 600 a 800), které podporují 1000 až 30000 aktivních uživatelů, a to bez poplatků za jednotlivého uživatele. Tato ucelená škála řešení pokrývá nároky od malých společností až po velké poskytovatele internetových služeb.

Barracuda Spam Firewall může být instalován za necelých pět minut. V provozu je automaticky aktualizován, aby byl schopen čelit novým virům a formám spamu.

Barracuda za své firewally v roce 2004 získala pět významných ocenění - například Network Computing Editor s Choice Award a Well-Connected Award.

Americká společnost Barracuda Networks Inc. (www.barracudanetworks.com) je jedním z nejznámějších výrobců zařízení na ochranu e-mailové korespondence. Poskytuje virovou a spamovou ochranu více než pěti tisícům organizací. K jejím zákazníkům patří například Adaptec, CBS, Forbes, Georgia Institute of Technology, IBM, NASA, North Carolina Highway Patrol, Pizza Hut a Union Pacific Railroad.

Barracuda Networks sídlí v Cupertinu v Kalifornii (USA). Pobočky a distributory má ve více než 35 zemích světa. V České republice je distributorem jejích firewallů pražská společnost Gesto Communications.

Gesto Communications

Článek ze dne 21. prosince 2004 - úterý