logo itpoint.cz

Ministerstvo školství vyednalo změny a zlepšilo svou pozici v projektu Internet do škol

V uplynulých měsících probíhala jednání MŠMT s generálním dodavatelem (GD) služeb informační a komunikační infrastruktury školám společnostmi Český Telecom a.s. (ČTc) a AutoCont On Line,a.s. (ACOL). V souladu s usnesením vlády České republiky č. 936 ze dne 22. září 2003 se tak ministryni Petře Buzkové podařilo dosáhnout zlepšení pozice státu.

V uplynulých měsících probíhala jednání MŠMT s generálním dodavatelem (GD) služeb informační a komunikační infrastruktury školám společnostmi Český Telecom a.s. (ČTc) a AutoCont On Line,a.s. (ACOL).

V souladu s usnesením vlády České republiky č. 936 ze dne 22. září 2003 se tak ministryni Petře Buzkové podařilo dosáhnout zlepšení pozice státu. "Jsem ráda, že se nám podařilo vyjednat lepší podmínky pro využití počítačů těm, pro které je zejména určen, tedy pro žáky a jejich pedagogy," řekla ministryně školství P. Buzková.

"Těší nás, že díky úspěšnému jednání pokračuje spolupráce s MŠMT na vybavování českých škol výpočetní technikou a internetovým připojením," uvedl Roman Stupka, výkonný ředitel Českého Telecomu pro prodej. "Chceme se vyvarovat chyb našich předchůdců a navázat na úspěchy první fáze projektu," dodal R. Stupka.

MŠMT

Článek ze dne 19. května 2004 - středa