logo itpoint.cz

Mobilní telefon Nokia 5140 se představuje

Na mezinárodním veletrhu sportovního vybavení a módních doplňků ISPO Winter 2004 představila společnost Nokia svůj nejnovější mobilní přístroj pro aktivně smýšlející spotřebitele - telefon Nokia 5140. Telefon obsahuje digitální kompas, vestavěný fotoaparát a aplikaci Fitness Coach, a nabízí tak sportovcům, milovníkům přírody a sportovním nadšencům prostředek k neustálé komunikaci ...

Na mezinárodním veletrhu sportovního vybavení a módních doplňků ISPO Winter 2004 představila společnost Nokia svůj nejnovější mobilní přístroj pro aktivně smýšlející spotřebitele - telefon Nokia 5140. Telefon obsahuje digitální kompas, vestavěný fotoaparát a aplikaci Fitness Coach, a nabízí tak sportovcům, milovníkům přírody a sportovním nadšencům prostředek k neustálé komunikaci.

Kromě toho doplňuje telefon Nokia 5140 aktivní životní styl o celou řadu sportovních a kondičních funkcí a produktů, jako např. monitorovací přístroj Nokia Fitness Monitor, který byl zde také zároveň představen. Třípásmový telefon Nokia 5140 jako první telefon GSM s funkcí "zmáčkni a mluv" (push to talk) má být k dostání na všech významných trzích ve druhém čtvrtletí roku 2004.

Pobyt v přírodě

Zdraví a tělesná kondice

Souprava Nokia Activity Handsfree umožňuje uskutečňování hovorů bez použití rukou a zvyšuje ochranu proti vlhkosti, písku a prachu při pobytu v přírodě, např. při jízdě na kole. Kromě příjmu hovorů umožňuje vestavěný reproduktor a mikrofon i poslech hudby nebo rádia z kompatibilního telefonu značky Nokia.

Telefon Nokia 5140 je dále kompatibilní se dvěma nedávno představenými produkty společnosti Polar Electro - Polar S25X a Polar S725.

Vedle jedinečných stylových funkcí se může Nokia 5140 pochlubit také množstvím nejmodernějších mobilních funkcí. Schopnost zpracovávat multimediální zprávy umožňuje odesílat a přijímat obrázky, zvuky a text. Nokia 5140 také podporuje stahování polyfonních vyzváněcích tónů, vybraných tapet a aplikací v jazyce Java™, aby si uživatel mohl přístroj uzpůsobit svému vkusu. K dalšímu přizpůsobení telefonu individuálním potřebám majitele jsou k dispozici volitelné kryty Xpress-on™ ve čtyřech módních barevných kombinacích.

Nokia

Článek ze dne 9. února 2004 - pondělí