logo itpoint.cz

Moderní design nové generace dveřní komunikátor Ateus Entrycom

Ateus Entrycom slouží ke komunikaci pro vstup do objektu a uvnitř něj, umožňuje volání na stávající firemní či domácí telefony a propojení s libovolnou pobočkovou telefonní ústřednou. Mezi jeho hlavní přednosti patří jednoduchá instalace a programování, vysoká odolnost proti vlivům počasí a atraktivní design.

Společnost 2N Telekomunikace a.s. představila nový elegantní dveřní komunikátor Ateus Entrycom, který navazuje na úspěšnou řadu dveřních komunikátorů Ateus Komfort. Jedná se již o čtvrtou generaci dveřních komunikátorů Ateus od roku 1993. Ateus Entrycom slouží ke komunikaci pro vstup do objektu a uvnitř něj, umožňuje volání na stávající firemní či domácí telefony a propojení s libovolnou pobočkovou telefonní ústřednou. Mezi jeho hlavní přednosti patří jednoduchá instalace a programování, vysoká odolnost proti vlivům počasí a atraktivní design.

 Ateus Entrycom

Ateus Entrycom je určen zejména pro podnikové objekty, především vzhledem k možnosti jednoduchého připojení ke stávající telefonní ústředně, čímž se výrazně snižují celkové náklady na řešení dveřní komunikace. Instalace nevyžaduje žádný montážní zásah do povrchu stěn, který bývá obvykle velmi nákladný.

Modulární konstrukce komunikátoru Ateus Entrycom umožňuje vybudovat systém na míru pro potřeby uživatele, a to nejen velikostí, ale také s různými ovládacími prvky. Numerickou klávesnici lze použít také jako kódový zámek a řešit tak povolený vstup do objektu. Na klávesnici lze využít až 54 pamětí zkrácených voleb, kódového zámku a standardního telefonu, s nímž je možné volat nejen na libovolnou pobočkovou ústřednu, ale i na čísla veřejných telefonních sítí. Program komunikátoru je navíc nastaven tak, aby zamezoval jeho zneužití.

V základním provedení, s jedním tlačítkem, stojí komunikátor 4 779 Kč (bez DPH), provedení s jedním tlačítkem a numerickou klávesnicí je k dostání za 6 690 Kč (bez DPH).

2N Telekomunikace

Článek ze dne 18. srpna 2004 - středa