logo itpoint.cz

Možnosti migrace z GTS Pohoda Doma na jiné programy

Pokud budete mít zájem i po ukončení služby GTS Pohoda Doma využívat možnosti výhodného volání se službou Volba operátora (Carrier Sellection - CS), můžete si objednat službu GTS Volba Doma. A pokud chcete získat současně i ADSL bez zpoplatnění dat, můžete si objednat službu GTS Volnost Doma.

Možnost migrace z GTS Pohoda Doma na GTS Volba Doma

Pokud budete mít zájem i po ukončení služby GTS Pohoda Doma využívat možnosti výhodného volání se službou Volba operátora (Carrier Sellection - CS), můžete si objednat službu GTS Volba Doma.

Pro objednání služby použijte prosím tento formulář. Ve formuláři prosím vyznačte, zda hodláte na novou službu přejít ihned po jeho doručení do naší společnosti, od jiného data, nebo od 1. 8. 2004.Vyplněný a podepsaný formulář odešlete na Kontaktní centrum GTS CZECH a.s. S přechodem na službu GTS Volba Doma nebudete mít žádné výdaje, protože při změně na tuto službu se neplatí aktivační poplatek a rovněž služba GTS Volba Doma neobsahuje žádný měsíční paušál. Platí se pouze běžná volání, na která se vztahuje stejný ceník, jako na volání se službou GTS Pohoda Doma.

Možnost migrace z GTS Pohoda Doma na GTS Volnost Doma

Pokud budete mít zájem i po ukončení služby GTS Pohoda Doma využívat možnosti výhodného volání se službou Volba operátora (Carrier Sellection - CS), a zároveň získat ADSL bez zpoplatnění dat, můžete si objednat službu GTS Volnost Doma.

Pro objednání služby použijte prosím tento formulář. Vyplněný a podepsaný formulář odešlete na Kontaktní centrum GTS CZECH a.s. S přechodem na službu GTS Volnost Doma nebudete mít žádné výdaje, protože při změně na tuto službu se neplatí aktivační poplatek. Službu GTS Volnost Doma tímto získáte za zvýhodněnou cenu 799 Kč bez DPH měsíčně. Dále máte možnost získat samoinstalační balíček (ADSL modem) za 1 Kč bez DPH a dotovaný bezšňůrový přístroj.

Pro více informací o ukončení provozu služby GTS Pohoda Doma a o migraci na jiné služby nalezenete v Otázkách a odpovědích a dále na Kontaktním centru - http://produkty.gtsdoma.cz/pohoda

GTS

Článek ze dne 1. července 2004 - čtvrtek