logo itpoint.cz

myAVIS v Knižním velkoobchodu Pemic a.s.

Projekt je realizován na odolných mobilních zařízeních značky Intermec s využitím čtečky čárového kódu. Specialitou tohoto projektu je využívání rozsáhlé databáze obrázků na mobilních zařízeních pro podporu obchodních aktivit společnosti.

K 1.11. 2004 byl zahájen ostrý provoz projektu myAVIS™ Sales Force ve společnosti Knižní velkoobchod PEMIC, a.s. Projekt je realizován na odolných mobilních zařízeních značky Intermec s využitím čtečky čárového kódu. Specialitou tohoto projektu je využívání rozsáhlé databáze obrázků na mobilních zařízeních pro podporu obchodních aktivit společnosti.

Obchodní zástupce má ve svém kapesním počítači, díky produktu myAVIS™ Sales Force, kompletní nabídku knižního sortimentu včetně grafického náhledu. Datové přenosy jsou realizovány pomocí GPRS od společnosti Eurotel.

Kvados je česká softwarová společnost se sídlem v Ostravě, která si za své dvanáctileté působení na trhu s informačními technologiemi získala renomé spolehlivého partnera pro dodávku a správu mobilních informačních systémů v segmentu profesionálních řešení pro velké a střední společnosti. Její dynamický růst zajišťuje orientace na nejmodernější technologie, komplexnost poskytovaných služeb a v neposlední řadě týmová práce schopných mladých lidí. Společnost disponuje týmem profesionálů v oblasti analýzy a vývoje softwarových produktů, týmem specialistů pro jejich implementaci, zaškolení a dohled nad provozem ekonomických, odbytových i výrobních agend. Základním cílem společnosti je systémová integrace. Při poskytování komplexních služeb je kladen důraz na dlouhodobý vztah s klienty, což představuje zajištění spolehlivého provozu a trvalý rozvoj všech prostředků potřebných pro evidenci a vyhodnocování komerčních informací.

Kvados

Článek ze dne 18. listopadu 2004 - čtvrtek