logo itpoint.cz

Na kolo, skály nebo paragliding - se Siemensem M65 exkluzivně od Oskara

Od prvního července bude Oskar jediným českým operátorem, který ho zařadí Siemens M65 do své nabídky mobilních telefonů. S tarifem Nezavěšuj jej bude možné pořídit za velmi příjemnou cenu 4 977 korun.

Visíte na skále a nemůžete dolů ? Nepamatujete si, kudy jste minule jeli na kole ? Anebo sedíte v tandemu při svém prvním letu paraglidem ? Ve všech těchto případech se Vaším věrným pomocníkem může stát nový outdoorový telefon Siemens M65. Od prvního července bude Oskar jediným českým operátorem, který ho zařadí do své nabídky mobilních telefonů. S tarifem Nezavěšuj jej bude možné pořídit za velmi příjemnou cenu 4 977 korun.

Cyklokomputer

Po odolných telefonech Siemens ME 45, Nokia 5210 a 5100 se tak do nabídky dostává další telefon, který vydrží nejen opravdu velmi drsné zacházení, ale podporuje rovněž řadu multimediálních aplikací a funkcí, pyšní se zabudovanou videokamerou, VGA fotoaparátem a velkým barevným displejem s vysokým rozlišením.

Na závěr jedna malá "vychytávka" - Siemens M65 je telefon, který určitě nezapomenete vzít s sebou na projížďku na kole. V tuto jako jediný na našem trhu v sobě propojuje schopnosti mobilního telefonu a cyklometru. Po dokoupení zvláštního příslušenství můžete kromě standardních informací o průběhu jízdy na kole zaznamenat také projetou trasu anebo plánovat cestu podle již předem uložených tras v paměti telefonu.

Model Řekni mi Povídej Nezavěšuj
Siemens M65* 7 577 Kč 5 977 Kč 4 977 Kč

 * Standardní cena telefonu bude 9 997 Kč.

Oskar

Článek ze dne 23. června 2004 - středa