logo itpoint.cz

Náhradní technické řešení pro přístup Carrier Broadband

Český Telecom se neustále snaží rozšiřovat pokrytí technologí ADSL, která umožňuje vysokorychlostní připojení k internetu, a v následujících čtyřech měsících toto pokrytí významně rozšíří. Rádi bychom zákazníkům, kteří jsou v lokalitách, kde bude v nejbližší době postaven DSLAM, umožnili dočasné neomezené připojení k internetu přes náhradní technické řešení již nyní - info pro odborné firmy, které prodávají ADSL Českého Telecomu.

Info pro odborné firmy, které prodávají ADSL Českého Telecomu. 

Český Telecom se neustále snaží rozšiřovat pokrytí technologí ADSL, která umožňuje vysokorychlostní připojení k internetu, a v následujících čtyřech měsících toto pokrytí významně rozšíří. Rádi bychom zákazníkům, kteří jsou v lokalitách, kde bude v nejbližší době postaven DSLAM, umožnili dočasné neomezené připojení k internetu přes náhradní technické řešení již nyní.

Podstata řešení je následující :

Poskytovatel vysokorychlostního připojení k internetu pomocí technologie ADSL tak může přechodně uspokojit požadavek zákazníka v lokalitě, kde bude do 30.9. 2004 instalován DSLAM za pomoci náhradního technického řešení od Českého Telecomu. Žádná ze spolupracujících stran nebude druhé straně v rámci této spolupráce nic účtovat.

V případě Vašeho zájmu o tuto formu spolupráce kontaktujte prosím příslušného Account Managera pro Vaši společnost.

Návrh Smlouvy o spolupráci -  ZDE / DOC
Podmínky zkušebního provozu dial-up připojení - ZDE / PDF

Český Telecom

Článek ze dne 1. června 2004 - úterý