logo itpoint.cz

Nejlepším produktem roku 2003 je podle časopisu Connect řešení NetScreen IDP

Jednotlivé časopisy vydavatelství Computer Press a. s., udělují každý rok ocenění produktům, řešením a firmám, které podle jejich kritérií představují významný technologický pokrok. Letos bylo na společenském večeru pořádaném v Praze oceněno redakcí síťového magazínu Connect také řešení NetScreen IDP.

Jednotlivé časopisy vydavatelství Computer Press a. s., udělují každý rok ocenění produktům, řešením a firmám, které podle jejich kritérií představují významný technologický pokrok. Letos bylo na společenském večeru pořádaném v Praze oceněno redakcí síťového magazínu Connect také řešení NetScreen IDP. Cenu osobně převzal ing. Zdeněk Zapletal ze společnosti VUMS DataCom s.r.o., která je distributorem produktů NetScreen v České republice.

Řešení NetScreen IDP představuje nový trend zabezpečení podnikových sítí. Vytváří obrannou linii chránící síť před útoky na aplikační úrovni. Jedná se o novou kategorii výrobků IPS - Intrusion Prevention System, který útoky nejen detekuje, ale v realném čase i blokuje. Osm metod detekce útoků garantují maximální účinnost IDP. Třívrstvá architektura řady pak zaručuje snadnou implementaci a maximální škálovatelnost.

O společnosti NetScreen

NetScreen Technologies, Inc., je přední technologická firma vyvíjející a vyrábějící integrovaná bezpečnostní řešení, která poskytují operátorům a podnikům požadovanou informační bezpečnost, výkon a nízké náklady na vlastnictví. Řešení společnosti NetScreen nabízejí jednoduchou správu bezpečnostních zařízení a systémů a využívají klíčových bezpečnostních technologií, jako je virtuální privátní síť, ochrana proti útokům na vyvolání odmítnutí služby (DoS), ochrana proti průnikům i preventivní ochrana prostřednictvím firewallu.

NetScreen sídlí v Sunnyvale v americkém státě Kalifornie. Více informací najdete na http://www.netscreen.com

O společnosti Computer Press

Computer Press a. s., je předním českým mediálním domem, působícím v oblasti Internetu, časopisecké a knižní produkce. Posláním společnosti je přinášet svým zákazníkům kvalitní a hodnověrné informace a služby s nimi spojené, potřebné pro jejich vzdělávání, profesi, profesní rozvoj nebo i soukromý život, a přispívat tak k lepší kvalitě práce i života u nás.

Více informací najdete na http://www.cpress.cz

O společnosti VUMS DataCom

VUMS DataCom s.r.o. byla založena v roce 1993 a její působnost pokrývá celé území České republiky. Roční hrubý obrat společnosti má doposud trvale vzestupnou tendenci. VUMS DataCom, spol. s r. o., dodává na trh rozmanité výrobky celé řady špičkových společností, především firem ze skupiny RAD Group. Neustále rozšiřuje nabídku moderních a kvalitních komunikačních řešení a umožňuje svým zákazníkům budovat privátní podnikové i rozsáhlé veřejné datové, hlasové a multimediální sítě.

VUMS DataCom

Článek ze dne 15. března 2004 - pondělí