logo itpoint.cz

net4net vybojoval významnou pozici mezi největšími telekomunikačními operátory

Na paintballovém turnaji do sebe šili zástupci Českého Telecomu, Contactelu, GTS, net4netu, Aliatelu a novinářské obce ...

21. října v odpoledních hodinách se skupina odvážných pracovníků naší společnosti zúčastnila Turnaje v paintballu, který probíhal v lesích u Benešova. Záznam klíčových akcí natáčela televize NOVA.

Mezi předními telekomunikačními operátory (Aliatel, Contactel, Český telecom, GTS, net4net) a zástupci novinářů se po slavnostním zahájení turnaje rozpoutala bitva hodná hrdinů. Jednotlivé týmy převlečené do vojenských maskovacích kombinéz, se od sebe lišily na první pohled pouze barevnými pentličkami na helmách, ovšem o to větší byl rozdíl ve zvoleného způsobu boje.

Některé týmy se vyznačovaly propracovanými postupy spolupráce, alespoň v okamžiku, kdy se pouštěly do boje, po několika prvních výstřelech již bylo zřetelněji vidět nakolik byla počáteční teoretická příprava reálná. Někteří se hrdinně vrhli vpřed, aby byli okamžitě zastřeleni, někteří se rozprchli jako srnky v lese, někteří postupovali jako organizovaná vlčí smečka s jasnou hierarchií a cílem. Zřetelně bylo možné vidět, jak se s každým dalším bojem projevuje změna ve zvolených postupech na základě učení z předešlých zkušeností.

Dokonce se projevovala výrazná tendence k vytváření spolupracujících týmů.

A tak se na konečném bodovém výsledku podílela kombinace zvolené strategie, taktiky, bojové nasazení a odvaha bránit obsazené území. Skutečnost opět ukázala platnost myšlenky, že teorie je důležitá, i když zůstane jen teorií a realita s dosaženými výsledky naší činnosti je to, co všichni žijeme. S tím se můžeme smířit, nebo začít měnit to, co může být vylepšeno.

Po vyhlášení výsledků a obdržení zasloužených cen jednotlivé týmy navazovaly bližší vztahy se zástupci zúčastněných operátorů.

Výsledky :

  1. Český telecom
  2. Contactel
  3. GTS
  4. net4net
  5. Aliatel
  6. novináři

Při svém prvním střetnutí získal tým net4net, ve složení Petr Čunderlík, Jitka Hermanová, Vojtěch Lust, Jiří Melicherčík, Petr Suldovský, Tomáš Strašák a Aleš Vomáčka, slušné umístění a těší se na další turnaj, kde se pokusí svou pozici zlepšit.

net4net

Článek ze dne 25. října 2004 - pondělí