logo itpoint.cz

Nextra CR má nové internetové stránky

Zákazníci i další zájemci o informace se kromě nového, svěžího designu mohou těšit i na výrazně vylepšenou navigaci a zjednodušenou strukturu. Konfigurátory na stránkách pak každého zájemce o informace provedou aktuální nabídkou produktů a služeb společnosti Nextra a umožní mu vybrat si služby, které jsou pro něj optimální.

Společnost Nextra CR změnila podobu svých internetových stránek. Zákazníci i další zájemci o informace se kromě nového, svěžího designu mohou těšit i na výrazně vylepšenou navigaci a zjednodušenou strukturu. Konfigurátory na stránkách pak každého zájemce o informace provedou aktuální nabídkou produktů a služeb společnosti Nextra a umožní mu vybrat si služby, které jsou pro něj optimální.

"Naše nové stránky jsou přehlednější a současní i potenciální zákazníci se na nich mnohem lépe zorientují," říká Petr Pacas, obchodní ředitel společnosti NEXTRA Czech Republic. "Na přehlednou navigaci a snadnou orientaci na stránkách jsme kladli velký důraz, takže nyní každý najde velmi rychle informace, které ho zajímají," vysvětluje Petr Pacas a dodává, že firemní zákazníci mají zájem především o garantované služby (FIXLink či SHDSL) nebo o nabídku služeb VPN, se kterými má Nextra bohaté zkušenosti. Domácnosti nejčastěji vyhledávají informace o službách ADSL.

"Výběr vhodných služeb jsme se snažili usnadnit nabídkou tzv. konfigurátorů, jejichž prostřednictvím si každý zájemce o služby zadá své požadavky a téměř okamžitě se dozví, která služba z naší nabídky je pro něj nejvhodnější," popisuje Petr Pacas novou možnost na internetových stránkách Nextry. Stránky jsou rozšířeny i další doplňkové služby, jako jsou například informace o plánovaných úpravách sítě. Zájemce si také může okamžitě zjistit, jestli na jeho konkrétní telefonní lince lze zřídit služby xDSL.

"Věříme, že na nových stránkách je maximum snadno dostupných informací, které zákazník potřebuje k řešení svých požadavků," dodává Petr Pacas.

Nextra

Článek ze dne 4. listopadu 2004 - čtvrtek