logo itpoint.cz

Nextra představuje nové vysokorychlostní služby DSL - symetrické a garantované

Společnost Nextra Czech Republic rozšiřuje nabídku vysokorychlostních datových služeb o produktovou řadu Nextra OPTIMALink, která je založená na technologii SHDSL s garantovanými technickými parametry a rychlostmi symetrickými v obou směrech

Společnost Nextra Czech Republic rozšiřuje nabídku vysokorychlostních datových služeb o produktovou řadu Nextra OPTIMALink, která je založená na technologii SHDSL s garantovanými technickými parametry a rychlostmi symetrickými v obou směrech.
Nextra OPTIMALink je poskytována na technologické platformě xDSL od společnosti Telenor Networks a je tedy určena majitelům telefonních linek, které jsou zpřístupněny na uvolněných místních metalických smyčkách na produktové platformě společnosti Telenor Networks.
"Nextra OPTIMALink uspokojí potřeby zákazníků, kteří požadují symetrický provoz v obou směrech s garancí minimální rychlosti a kvalitativních parametrů datového provozu za výhodné ceny," říká Petr Pacas, obchodní ředitel společnosti. Nextra OPTIMALink je poskytována v nominálních rychlostech 512, 1024 a 2048 kb/s s tím, že garantovaná minimální rychlost je vždy více než polovina nominální rychlosti. "Našim zákazníkům garantujeme téměř 2/3 nominální rychlosti, což je s ohledem na cenu tohoto typu služeb v porovnání s klasickými digitálními okruhy nabídka více než výhodná," dodává Petr Pacas.
Produkty na technologii SHDSL s garancí kvalitativních parametrů a rychlosti v obou směrech nově také rozšiřují stávající produktovou řadu Nextra FIXLink. U této řady zaručuje Nextra CR nominální rychlost v plné výši. Všechny varianty služby FIXLink jsou optimalizovány pro potřeby středních či velkých společností a díky nastaveným garancím jsou schopny splňovat náročné požadavky pro internetový provoz uživatelů. Objem přenášených dat není u služeb OPTIMALink a FIXlink žádným způsobem omezen ani dodatečně zpoplatněn.

Článek ze dne 20. července 2004 - úterý