logo itpoint.cz

Nokia uvádí na trh novou módní kolekci mobilních telefonů

Nová kolekce mobilních telefonů Nokia 7280, Nokia 7270 a Nokia 7260 posouvá hranice tradičního designu mobilních telefonů tím, že spojuje - umělecký dekorativní styl s ostře profilovaným moderním vkusem.

Nokia ve čtvrtek na akci Totally Fashion v Šanghaji představuje novou módní kolekci tří mobilních telefonů inspirovaných kouzlem a elegancí opulentních 20. let minulého století. Tato kolekce tvořená přístroji Nokia 7280, Nokia 7270 a Nokia 7260 posouvá hranice tradičního designu mobilních telefonů tím, že spojuje - umělecký dekorativní styl s ostře profilovaným moderním vkusem. Inspiraci a tvůrčí energii dodávají kolekci stěžejní stylové vlivy jako proud a pohyb, barva, geometrie, detaily a grafika.

Nokia 7280 - dokonalé štíhlé linie

 Nokia 7280 - dokonalé štíhlé linie Úhledná a přitažlivá Nokia 7280 nabízí zcela nový design mobilního telefonu, který se vzdává tradiční klávesnice ve prospěch diskrétního číselníku bez tlačítek. Jemný, jakoby lakovaný, vysoce lesklý povrch doplněný koženými a zrcadlovými akcenty dodává tomuto přístroji výlučnost a styl a činí z něj stejně tak umělecké dílo jako moderní výdobytek techniky.

Nokia 7280 se dokonale hodí k tomu, abyste se s ní pochlubili na večírku, kde dozajista přiláká pozornost a stane se předmětem hovoru. S jejím VGA fotoaparátem zachytíte nejaktuálnější a nejskvělejší okamžiky, přičemž díky aktivnímu vysunování můžete hovory přijímat a ukončovat rychlým trhnutím zápěstí.

Díky elegantnímu řemínku a pouzdru máte toto nepostradatelné příslušenství stále při ruce. Pomocí aplikace Nokia Collector můžete přenášet své oblíbené fotografie, vyzváněcí melodie, tapety, hudbu a video z telefonu Nokia 7280 do počítače nebo naopak. Pro módní zážitek z telefonování bez použití rukou si styloví uživatelé mohou připojit náhlavní soupravu Wireless Image, kterou představujeme také dnes. Nokia 7280 je vskutku fantastickým telefonem pro módně smýšlející uživatele. 

Nokia 7270 - výtvarné detaily

 Nokia 7270 - výtvarné detaily

Design odvážně stylového telefonu Nokia 7270 čerpá inspiraci z kouzla filmových hvězd 20. let minulého století. Tento telefon se skládacím designem uzavřený v pouzdře z leptané nerezové oceli zdůrazňuje váš oblek odpovídajícím textilním potahem, řemínkem a pouzdrem, jež odrážejí váš osobní styl a náladu.

Ať už nakupujete v New Yorku, Paříži nebo Šanghaji, získání názoru druhé osoby je díky VGA fotoaparátu telefonu Nokia 7270 jen otázkou několika klepnutí. Převod velikostí oděvů a obuvi vám ve chvilce poskytne chytrá aplikace Converter. Stylově se odreagujete při poslechu FM rádio pomocí módních sluchátek nebo se vyřádíte při hrách jako Chic Pinball.

 

Nokia 7260 - ozdobná móda

 Nokia 7260 - ozdobná móda

Materiály, grafika a barevná paleta staví telefon Nokia 7260 do výjimečného postavení. Tato koncepce souladu umělecké dekorace s průmyslovým designem vyznačující se důrazem na chrom a ocel si jistě získá oblibu u módně smýšlejících lidí. Pokud bude chtít zákazník vystoupit z řady, může styl své Nokie 7260 vylepšit odvážnými doplňky jako stylovými řemínky a pouzdry.

Bohémové a světoběžníci mohou díky třípásmovým schopnostem telefonu Nokia 7260 snadno telefonovat domů nebo pomocí VGA fotoaparátu odesílat snímky a záběry proslulých letovisek. Nokia 7260 umožňuje uživatelům vyjít si každý den stylově za zábavou.

Nokia

Článek ze dne 10. září 2004 - pátek