logo itpoint.cz

Nominované osobnosti roku české a slovenské informatiky a telekomunikací 2004

Navrhovateli prvního kola této jedinečné ankety jsou čeští a slovenští vystavovatelé veletrhu Invex, členové Sdružení pro informační společnost (SPIS), členové Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí (APVTS) a členové České asociace manažerů úseků informačních technologií (CACIO).

Společnost Veletrhy Brno a. s. vyhlašuje výsledky prvního kola 11. ročníku ankety "Osobnost roku české a slovenské informatiky a telekomunikací 2004". Anketa je každoročně vyhlašována při příležitosti konání veletrhu informačních a komunikačních technologií Invex.

Tradiční anketa, jejímž cílem je zvyšovat mediální prezentaci a prestiž oboru, letos nakročila do druhé desítky svého trvání v inovované, dvoukolové podobě. Navrhovateli prvního kola této jedinečné ankety jsou čeští a slovenští vystavovatelé veletrhu Invex, členové Sdružení pro informační společnost (SPIS), členové Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí (APVTS) a členové České asociace manažerů úseků informačních technologií (CACIO).

K ocenění byli pomocí anketních formulářů navrženi přední odborníci, vědeckopedagogičtí pracovníci, novináři, podnikatelé a manažeři firem, kteří významným způsobem ovlivnili trh oboru v daném roce. Dvanáct kandidátů dle nejvyššího množství obdržených bodů bylo po uzávěrce hlasování seřazeno v rámci nominačního seznamu.

Po notářském ověření všech anketních formulářů jsou vyhlášeny "Nominované osobnosti roku" v abecedním pořadí. Do ankety bylo započteno celkem 248 hlasů.

Nominované Osobnosti roku české a slovenské informatiky a telekomunikací 2004 :

Rozhodovacím orgánem druhého kola ankety je Akademie, která jmenuje "Osobnost roku" na společném zasedání v předvečer veletrhu. Vyhlášení "Osobnosti roku" proběhne v pondělí 11.10. 2004 v rámci společenského večera veletrhu Invex.

Veletrhy Brno

Článek ze dne 6. října 2004 - středa