logo itpoint.cz

Novinky u služby Eurotel Data Expres

Eurotel spustil v těchto dnech do provozu 16 nových CDMA základnových stanic, které posílily kapacitu a pokrytí radiovým signálem pro přístup k službě vysokorychlostního mobilního internetu Eurotel Data Expres v dalších místech se silným provozem. Eurotel Data Expres si také můžete nezávazně vyzkoušet po dobu 14-ti dnů.

Společnost Eurotel Praha s.r.o. spustila v těchto dnech do provozu 16 nových CDMA základnových stanic, které posílily kapacitu a pokrytí radiovým signálem pro přístup k službě vysokorychlostního mobilního internetu Eurotel Data Expres v dalších místech se silným provozem.

Pro provoz služby Eurotel Data Expres je potřeba pouze jeden hardwarový balíček, který si zákazník snadno nainstaluje sám. V rámci vánoční promo kampaně společnost Eurotel nabízí svým zákazníkům aktivaci služby za poplatek 1782,- Kč a CDMA modem za pouhou 1 Kč,- při uzavření smlouvy na dobu 24 měsíců. V případě podpisu smlouvy na 12 měsíců zaplatí zákazník za CDMA modem cenu 995,- Kč. Tato nabídka je časově omezená a platí do 31.12. 2004.

Zákazník, který využije této zvýhodněné nabídky modemu GPC-6420 v období od 1. do 31.12. 2004, dostává nyní nově příležitost během dvou týdnů službu Eurotel Data Expres vyzkoušet - do 14 kalendářních dnů od podepsání Žádosti o poskytování telekomunikačních služeb může modem vrátit a zrušit smlouvu bez jakýchkoli sankcí, přičemž mu budou pořizovací náklady (zvýhodněná cena modemu a aktivační poplatek) vráceny. Zákazník zaplatí v tomto případě pouze za používání služby, maximálně 484,- Kč včetně DPH za 14 dnů. Pokud se zákazník rozhodne smlouvu zrušit, modem je potřeba vrátit na stejném prodejním místě, kde zákazník nabídky využil.

Službu Eurotel Data Expres využívá v této době již více než 19 000 zákazníků. Výhodou této služby je, že pokrytí potřebným radiovým signálem představuje v tento okamžik 130 měst a stovky vesnic, celkem 75 % populace v České republice a bude dále rozšiřováno.

Eurotel

Článek ze dne 7. prosince 2004 - úterý