logo itpoint.cz

Nový cenový model pro Microsoft Navision

Společnost Microsoft od 1. září umožňuje malým a menším středním firmám získat produkt Microsoft Business Solutions - Navision za příznivější cenu, stanovenou na bázi ceny uživatele. Počet uživatelů není omezen a zákazníci si navíc mohou postupně dokoupit i další moduly, které nejsou zahrnuté v základní nabídce. V tomto cenovém modelu s názvem Navision User Based Pricing je doporučená cena za jednoho uživatele 1950 Euro. Model je již velmi úspěšný a oblíbený v řadě západoevropských zemí. V České republice a na Slovensku je novinkou.

Společnost Microsoft představuje nový cenový model Navision User Based Pricing pro malé a menší střední firmy.

S novým školním rokem nepřicházejí jen starosti, ale také dobré zprávy. Společnost Microsoft od 1. září umožňuje malým a menším středním firmám získat produkt Microsoft Business Solutions - Navision za příznivější cenu, stanovenou na bázi ceny uživatele. Počet uživatelů není omezen a zákazníci si navíc mohou postupně dokoupit i další moduly, které nejsou zahrnuté v základní nabídce. V tomto cenovém modelu s názvem Navision User Based Pricing je doporučená cena za jednoho uživatele 1950 Euro. Model je již velmi úspěšný a oblíbený v řadě západoevropských zemí. V České republice a na Slovensku je novinkou.

"Podnikový systém Microsoft Navision je jednoduše zvládnutelný a transparentní. Řešení je možné pružně přizpůsobit potřebám organizace, což pomáhá menším společnostem reagovat správnými rozhodnutími na měnící se podmínky na trhu," říká Petr Karásek, ředitel divize Microsoft Business Solutions. "Nový cenový model pro menší společnosti přináší navíc jednoduchou kalkulaci ceny řešení a průhlednost celé investice, spolu s jejím rozložením do budoucnosti podle růstu podniku. Proto je tento model tak úspěšný v Německu, Dánsku a dalších zemích".

Základní nabídka Microsoft Navision User Based Pricing zahrnuje rozsáhlou funkčnost, která byla pečlivě vybrána na základě analýzy skutečných požadavků řady menších firem. Vedle základních modulů obsahuje také finanční moduly, správu majetku, pohledávky a závazky, prodej a nákup, základní CRM a podporu marketingu a řízení zásob, zdrojů a zakázek. S novým cenovým modelem je možné využívat i řadu vertikálních řešení Microsoft Business Solutions partnerů, která jsou vhodná pro různá průmyslová odvětví.

Díky Microsoft Navision User Based Pricing získá zákazník funkčně silné ERP řešení, prověřené na našem i mezinárodním trhu, za výhodnou cenu. Protože model neomezuje přidávání dalších uživatelů a umožňuje rozšiřování systému o moduly mimo základní nabídku, je ideální pro pružný růst menších firem podle potřeb jejich podnikání.

O Microsoft Business Solutions

Microsoft Business Solutions, divize společnosti Microsoft, nabízí širokou škálu integrovaných podnikových aplikací a služeb navržených pro středně velké a velké společnosti přinášející zlepšené navazování a udržování kontaktů se zákazníky, zaměstnanci, partnery a dodavateli. Aplikace Microsoft Business Solutions automatizují a optimalizují strategické podnikové procesy jako jsou finance, distribuce, lidské zdroje, vedení projektů, zákaznický servis a podpora, řízení prodejních aktivit, řízení dodavatelských řetězců, e-commerce a výroba. Více informací naleznete ZDE.

Microsoft

Článek ze dne 15. září 2004 - středa