logo itpoint.cz

Nový designový model Siemens Gigaset C340

Siemens uvádí na český trh nový typ bezšňůrového telefonu Gigaset C340, který svým uživatelům umožňuje až 15 hodin telefonování na jedno nabití. Funkce SMS umožňuje posílat textové zprávy v pevné síti. Na základnovou stanici Gigasetu C340 lze připojit až šest přenosných sluchátek, mezi kterými lze přepojovat hovory, posílat telefonní seznamy, uskutečňovat interní skupinové hovory nebo třístranné konferenční hovory s jednou externí stanicí. Gigaset C340 je na českém trhu v prodeji od října tohoto roku a jeho doporučená cena je 3290 Kč (včetně DPH).

Společnost Siemens, divize Komunikace (Com), uvedla na český trh nový typ bezšňůrového telefonu Gigaset C340, který svým uživatelům umožňuje až 15 hodin telefonování na jedno nabití. Podsvícený displej a polyfonní vyzváněcí melodie umožňují okamžitou identifikaci volajícího, funkce hands-free zajišťuje obousměrný přenos zvuku bez nutnosti držet přístroj v ruce.

Nový Gigaset C340 je ideální pro všechny milovníky aktivního společenského života, kteří často telefonují se svými přáteli a kolegy. Baterie přístroje vydrží bez potřeby dobíjení až 15 hodin. Telefon o hmotnosti 125 gramů má ergonomický klínový tvar a vyrábí se ve dvou módních barevných provedeních: rubínově červené a pískově béžové.

Telefonní seznam Gigasetu C340 má kapacitu až 100 záznamů, k jednotlivým položkám v adresáři lze přiřadit např. datum narození, které se včas připomene prostřednictvím "upomínacího zvonění". Funkce CLIP pak zobrazuje jméno každého volajícího, který je uložen v integrovaném telefonním seznamu. Jednotlivé volající lze navíc rozlišit pomocí různých vyzváněcích melodií, k dispozici je nabídka pěti polyfonních a deseti standardních vyzváněcích tónů. Funkce hands-free poskytuje plně obousměrný přenos zvuku bez nutnosti držet přístroj v ruce.

 Gigaset C340

Funkce SMS umožňuje posílat textové zprávy v pevné síti. Gigasety umožňují vytvářet zprávy o délce až 640 znaků pomocí funkce Eatoni pro vkládání textu (obdoba textového editoru T9 v mobilních telefonech). V základnové stanici telefonu lze uložit až 30 textových zpráv, tyto vlastnosti jsou však závislé na nastavení sítě operátora služeb.

Na základnovou stanici Gigasetu C340 lze připojit až šest přenosných sluchátek, mezi kterými lze přepojovat hovory, posílat telefonní seznamy, uskutečňovat interní skupinové hovory nebo třístranné konferenční hovory s jednou externí stanicí.

Gigaset C340 obsahuje všechny standardní funkce bezšňůrového telefonu a nabízí praktické ovládání - jasné rozložení kláves a jednoduchou a logickou strukturu menu.

Gigaset C340 je na českém trhu v prodeji od října tohoto roku a jeho doporučená cena je 3290 Kč (včetně DPH).

Další informace o Gigaset C340 naleznete ZDE.

Siemens

Článek ze dne 14. října 2004 - čtvrtek