logo itpoint.cz

Nový stylový manažerský telefon Siemens S65

První třípásmový mobilní telefon Siemens S65 s integrovanou videokamerou s rozlišením 1,3 megapixelů obsahuje kompletní sadu manažerského softwaru, displej se 65.000 barvami a vysokým rozlišením a také paměť o velikosti 32 MB. Manažerům očekávajícím tu nejlepší kvalitu nabízí S65 výkon a styl, a tyto vlastnosti ještě podtrhuje prvotřídní černo-stříbrné provedení a elegantní design.

Společnost Siemens, divize Mobilní informace a komunikace (Siemens mobile), uvádí na český trh manažerský telefon S65. První třípásmový mobilní telefon Siemens S65 s integrovanou videokamerou s rozlišením 1,3 megapixelů obsahuje kompletní sadu manažerského softwaru, displej se 65.000 barvami a vysokým rozlišením a také paměť o velikosti 32 MB. Manažerům očekávajícím tu nejlepší kvalitu nabízí S65 výkon a styl, a tyto vlastnosti ještě podtrhuje prvotřídní černo-stříbrné provedení a elegantní design.

Zabudovaná kamera s rozlišením 1,3 megapixelů a čtyřnásobným digitálním zoomem zajišťuje kvalitní nahrávání videosekvencí a obrázků. Videorekordér umožňuje nahrávání 15 obrázků za vteřinu a následné přehrání záznamu. Telefon je vybaven velkým TFT displejem s rozlišením 132x176 pixelů a 65.000 barev. Díky přídavnému blesku je možné telefon použít k fotografování za různých světelných podmínek. Vzhledem k tomu, že se jedná o třípásmový telefon lze zasílat zprávy téměř odkudkoli na světě.

Kromě standardních funkcí obsahuje S65 kompletní sadu manažerského softwaru a stává se tak malou, ale skutečně mobilní kanceláří. Jednoduché ovládání osobní e-mailové schránky i mimo kancelář podporují technologie Bluetooth, bezdrátová synchronizace s Microsoft Outlookä, Lotus Notesä a rozšířená správa osobních informací (PIM - personal information management). V kombinaci s inovativní sadou do automobilu Car Kit Bluetooth vybavenou externím displejem nabízí Siemens S65 pohodlnou bezdrátovou komunikaci i za jízdy automobilem.

Díky kompaktní výměnné paměťové kartě o kapacitě 32 MB lze do telefonu ukládat datové soubory a prezentace a sdílet je s ostatními uživateli. Telefon nabízí celou řadu funkcí, a to navzdory hmotnosti pouhých 98 g a velikosti 109x45x18 mm.

"Siemens S65 je výkonný přístroj, který dosahuje té nejlepší rovnováhy jak v požadavcích na manažerské funkce, tak i na kreativitu. Siemens S65 přináší nové pojetí manažerského telefonu, jež znamená unikátní kombinaci technických předností a neobyčejného designu," říká Roman Vaňko, marketingový manažer Siemens mobile Česká republika.

Telefon Siemens S65 nabízí 6 hodin hovoru a 250 hodin pohotovostního režimu. Doplňuje jej široká paleta originálního příslušenství, mezi které patří přídavný blesk, nejrůznější náhlavní soupravy včetně lehké a malé soupravy Headset PTT BluetoothTM, promyšleně navržené stříbrnočerné soupravy Headset Purestyle nebo Headset PTT. Uživatelé si mohou navíc vybrat z mnoha řešení do automobilu, např. inovativní kvalitní sadu Car Kit Bluetooth s externím displejem se kterou lze telefon S65 dálkově ovládat, napevno zabudovanou sadu Car Kit Comfort nebo flexibilní Car Kit Easy s výměnným držákem na mobilní telefony pro budoucí kompatibilitu. K dispozici jsou i nabíječky a datové kabely, náhradní akumulátor a praktická cestovní pouzdra.

Mobilní telefon S65 je součástí zákaznického programu Siemens mobile Gold Class.

Siemens

Článek ze dne 23. června 2004 - středa