logo itpoint.cz

Nový telefon Siemens CFX65 je určen pro všechny, kdo žijí bohatým společenským životem

CFX65 – módní, elegantní a žensky jemný telefon. Se snadno ovladatelnými multimediálními funkcemi jako MMS, EMS a e-mail, s integrovaným bleskem, nejmodernější VGA kamerou a dokonce i svítilnou se tento telefon ideálně hodí pro všechny uživatele, kteří žijí aktivním společenským životem.

Společnost Siemens, divize Mobilní informace a komunikace (Siemens mobile), představila své nové véčko CFX65 – módní, elegantní a žensky jemný telefon. Se snadno ovladatelnými multimediálními funkcemi jako MMS, EMS a e-mail, s integrovaným bleskem, nejmodernější VGA kamerou a dokonce i svítilnou se tento telefon ideálně hodí pro všechny uživatele, kteří žijí aktivním společenským životem.

Stručný přehled nejdůležitějších funkcí

Pro véčko CFX65 je charakteristická anténa ve tvaru poutka a zabudovaná VGA kamera se širokou škálou aplikací pro fotografování. Nezbytnou součástí telefonu je LED blesk, který umožní skvělé zážitky při nočním focení a díky němuž se z telefonu stává nepostradatelný společník ve dne i v noci.

Na dvou displejích si můžete obrázky prohlédnout ve skvělém barevném nebo černobílém ikonovém provedení. Telefon CFX65 má velký vnější CSTN displej se 65.000 barvami a rozlišením 160 x 128 pixelů a vnitřní černobílý displej (96 x 64 pixelů), Výběr je tak jenom na Vás. Díky funkcím MMS, EMS a e-mailu bude aktualizace kontaktů hračkou. Technologie GPRS (třída 10) zajistí rychlé a bezproblémové stahování polyfonních melodií, vyzvánění, log a pozadí. Nepřetržitou zábavu telefonu dodají nesčetné aplikace Java a předem nainstalované hry.

Vyjádřete svou individualitu

Telefon Siemens CFX65 bude k dostání ve třetím čtvrtletí roku 2004, a to ve dvou netradičních barevných variacích - "Chameleón", který mění barvy podle osvětlení, a "Modrá perleť". Venkovní anténa telefonu ve tvaru poutka, se kterou telefon hladce vklouzne do kvalitního pouzdra, a design měkkých tvarů a křivek – to vše vyzývá k tomu, aby se uživatel tohoto nového, elegantně rozpustilého telefonu stále dotýkal a používal jej. Telefon CFX65 se tak stává středem veškerého Vašeho společenského života.

Thorsten Heins, prezident ICM D, k tomu uvedl : "S nápadným designem telefonu CFX65 se snažíme zaměřit na mladé lidi, kteří si užívají života a přitom se nechtějí vzdát všech vymožeností moderních technologií. Kombinace stylového vzhledu, snadno ovladatelných funkcí, plné verze MMS a zabudovaného blesku bude pro tuto cílovou skupinu, která je zaměřena na styl a ráda se baví, neodolatelná."

Technické detaily

Telefon CXF65 je nabízen s celou řadou originálního příslušenství Siemens, které poskytuje maximální pohodlí. Uživatelé si mohou vybrat z řady náhlavních souprav včetně propracované soupravy Headset Purestyle pro pohodlnější nošení, několika nabíječek, datových kabelů a Sync Station nebo výměnný držák na mobilní telefon z flexibilní sady Car Kit Easy. Nabídku doplňuje praktické látkové pouzdro.

Velikostí 97 x 48 x 23 mm představuje CXF65 vše, co moderní společenský člověk potřebuje, a díky hmotnosti pouhých 88 gramů se skutečně vejde do jakékoliv kabelky. Více než 200 hodinová výdrž akumulátoru v pohotovostním režimu nebo tři a půl hodiny hovoru – to jsou skvělé možnosti pro sdělení všeho, co chcete říct. Siemens CFX65 je neuvěřitelně stylový předmět pro každého, kdo chce vyjádřit svou individualitu módním způsobem. Ve světě, který se stále více zaměřuje na technologii a pokrok, je nový Siemens CFX65 určen zákazníkům, kteří chtějí spolehlivý a jednoduchý telefon s funkcemi MMS. Tento telefon zdůrazní individualitu každého, a to 24 hodin denně po sedm dní v týdnu.

Mobilní telefon CFX65 bude k dispozici v České republice v září 2004. Mobilní telefon CFX65 je součástí zákaznického programu Siemens Gold Class.

Siemens

Článek ze dne 21. června 2004 - pondělí