logo itpoint.cz

Od srpna bude služba ADSL dostupná v dalších 75 lokalitách

Nejpozději do konce roku plánuje Český Telecom pokrýt 300 nových lokalit. Ve čtvrtek 22. července ve 12:00 bude na internetových stránkách Českého Telecomu zveřejněn seznam nových lokalit v České republice, ve kterých bude vysokorychlostní Internet Expres dostupný již následující měsíc

Nejpozději do konce roku plánuje Český Telecom pokrýt 300 nových lokalit. Ve čtvrtek 22. července ve 12:00 bude na internetových stránkách Českého Telecomu zveřejněn seznam nových lokalit v České republice, ve kterých bude vysokorychlostní Internet Expres dostupný již následující měsíc. Službu Internet Expres tak bude moci od srpna potenciálně využívat až o 218 000 zákazníků více. Celkem se zvýší pokrytí na téměř 70% všech telefonních linek provozovaných Českým Telecomem a služba bude dostupná až pro 2,5 milionu zákazníků po celé České republice.
Pokrytí nových 75 lokalit bude dokončováno postupně do 20. 8. 2004. Vzhledem k velkému zájmu zákazníků Český Telecom významně rozšířili kapacitu také ve 29 stávajících oblastech formou výstavby dalších DSLAMů. Aktuální možnost zřízení služby na konkrétním telefonním čísle si zákazníci mohou ověřit internetových stránkách www.internetexpres.cz, kde jsou údaje pravidelně aktualizovány.
"Poptávka po Internetu Expres nás přiměla k přehodnocení našich původních cílů a místo původních 180 lokalit plánujeme rozšířit do konce roku dostupnost vysokorychlostního internetu o zhruba 300 nových lokalit," uvedl David Duroň, výkonný ředitel pro marketing. "Dosavadní úspěšnost služby Internet Expres vidím především v cenově zajímavé nabídce, kdy cena balíčku Expres již obsahuje poplatky za hlasový paušál a zároveň je bez datových limitů," doplnil David Duroň.
Vysokorychlostní připojení k internetu již aktivně využívá více než 32 000 tisíc zákazníků, přičemž více než 60% z nich je zákazníky Českého Telecomu. Zhruba 80% všech objednávek vysokorychlostního internetu od Českého Telecomu v posledním měsíci tvoří právě služba Internet Expres. Abychom vyhověli zájmu našich zákazníků, rozhodli jsme se zvýhodněnou nabídku Internetu Expres za 999 korun, prodloužit až do konce července.
Internet Expres nabízí již v ceně velmi atraktivní hlasové cenové programy. Prvním je Telefon Universal, který je zpoplatňován nejvýhodnější minutovou sazbou pro volání do všech směrů (od 0,59 Kč bez DPH). Úspora oproti běžnému programu Telefon 70 nebo Home Standard je v závislosti na druhu volání až 64 procent. Druhou možností je Telefon Universal Dialog s nejnovějším způsobem účtování pro volání do všech pevných sítí v České republice, kdy už nezáleží na tom, jak dlouho zákazník volá, zda volá místně či meziměstsky, nebo ve špičce či mimo špičku. Za každý uskutečněný hovor do všech směrů a ve všech časech zaplatí pouze 9,90,- Kč bez DPH (až do jedné hodiny hovoru). Bližší informace o akční nabídce Internetu Expres včetně aktuálního seznamu lokalit, v nichž je tato služba dostupná, lze najít na adrese www.internetexpres.cz

Český Telecom

Článek ze dne 21. července 2004 - středa