logo itpoint.cz

Odesílání SMS z webu a antivirová ochrana pro uživatele vytáčeného připojení k internetu od Contactelu

Společnost připravila nové výhody pro uživatele vytáčeného připojení k internetu v podobě antivirové ochrany (každý uživatel si může zvolit, jak má být nakládáno se zavirovanou příchozí poštou) a odesílání SMS z internetu (pro členy Contactel Bonus Clubu).

Contactel, vedoucí poskytovatel telekomunikačních služeb a řešení, připravil nové výhody pro uživatele vytáčeného připojení k internetu v podobě antivirové ochrany a odesílání SMS z internetu (pro členy Contactel Bonus Clubu).

Contactel Bonus Club je věrnostní program pro uživatele vytáčeného připojení k internetu RazDva a ProActive. Za prosurfované minuty získají registrovaní uživatelé tzv. Bony, které mohou později proměnit za některé z bohatého seznamu výhod.

Nyní lze za nashromážděné Bony posílat SMS prostřednictvím Miniportálu www.razdva.cz. Zaváděcí cena je 0,5 Bonu za 1 odeslanou SMS.

Dalším vylepšením vytáčeného připojení k internetu, které zákazníci ocení zejména v souvislosti se současným útokem nového viru Mydoom, je možnost individuálního nastavení antivirové ochrany pro příchozí poštu. "Každý uživatel si může zvolit, jak má být nakládáno se zavirovanou příchozí poštou", říká Lukáš Ježek, Product Specialist společnosti Contactel. "Lze například smazat zavirovanou zprávu, označit její předmět určitým výrazem nebo smazat zavirovanou přílohu a nahradit ji varovným textem."

Contactel

Článek ze dne 30. ledna 2004 - pátek