logo itpoint.cz

Olympic Rendezvous @ Samsung - hlavní prvek své olympijské marketingové kampaně

OR@S je jedním z hlavních prvků celosvětového partnerství společnosti Samsung s olympiádou, a proto se zde budou promítat atraktivní živé přenosy, budou se zde objevovat sportovci, budou probíhat dražby významných sportovních předmětů a k vidění budou také futuristické výrobky.

Prezidentka Organizačního výboru Atény 2004 Gianna Angelopoulos-Daskalaki, starostka Atén Dora Bakoyiannis, místopředseda představenstva a generální ředitel společnosti Samsung Jong Yong Yun, držitelka zlaté medaile a bývalá olympionička Cathy Freemanová a řecký uchazeč o zlato v gymnastice Dimosthenis Tambakos byli mezi mnoha dalšími významnými olympioniky, hosty a zástupci médií, kteří se zúčastnili otevření Olympic Rendezvous at Samsung (OR@S).

Tento zábavní komplex o rozloze 1 064 metrů čtverečních, který se nachází v aténském Olympijském sportovním komplexu (OAKA), bude během Olympijských her Atény 2004 pro diváky a sportovce hlavním místem setkávání a orientačním bodem.

Očekává se, že komplex OR@S v průběhu her přiláká přes 300 000 návštěvníků. V pátek 13. srpna bude otevřen od 17:00-24:00 a od 14. do 29. srpna bude mít otevírací dobu mezi 11:00-24:00. K vidění zde budou jednak nejmodernější technologie společnosti Samsung v oblasti bezdrátových komunikačních zařízení a zároveň bude OR@S sloužit jako místo odpočinku a relaxace pro sportovce, jejich rodiny a diváky.

První návštěvníky OR@S svým projevem přivítal místopředseda představenstva a generální ředitel společnosti Samsung Jong Yong Yun. Řekl : "Už na třetích olympijských hrách v řadě s hrdostí představujeme komplex OR@S, který zosobňuje závazek společnosti Samsung vůči olympijskému hnutí tím, že je určen jak pro sportovce tak i diváky."

Cathy Freemanová a Dimosthenis Tambakos jako představitelé sportovců reagovali na jeho projev. Cathy prohlásila: "OR@S je centrum, kde mohou sportovci odpočívat a trávit čas se svými rodinami a přáteli. Podle mě je to skvělé místo." Dimosthenis dodal : "Jsem velmi hrdý, že zde můžu být jako představitel sportovců. OR@S je skvělé místo, kde mohou sportovci i diváci společně sdílet olympijské zážitky." Gratulační projev následně přednesl předseda marketingové komise IOC Gerhard Heiberg.

OR@S je jedním z hlavních prvků celosvětového partnerství společnosti Samsung s olympiádou, a proto se zde budou promítat atraktivní živé přenosy, budou se zde objevovat sportovci, budou probíhat dražby významných sportovních předmětů a k vidění budou také futuristické výrobky.

OR@S bude mít čtyři hlavní témata :

 1. Centrum sportovců
  Centrum sportovců bude v průběhu olympiády 2004 v Aténách oficiálním místem setkávání sportovců s jejich rodinami. Bude sloužit jako útočiště pro sportovce a jejich hosty. Nabízí přátelské, soukromé prostředí, kde mohou sportovci odpočívat s přáteli a rodinami, skrýt se před olympijskými davy a ostrým soutěžením a uniknout vedru letních Atén.

 2. Centrum diváků
  V diváckém centru v přízemí budou prezentovány některé přínosy společnosti Samsung ve světě bezdrátové komunikace. Návštěvníci zde budou mít příležitost zažít "setkání současnosti s budoucností" a seznámit se s nejmodernějšími zařízeními a technologiemi bezdrátové komunikace od společnosti Samsung. Návštěvníci budou moci shlédnout ukázky jedinečného a inovativního informačního systému společnosti Samsung WOW (Wireless Olympic Works), který umožňuje úředníkům a pořadatelům olympiády v Aténách přistupovat k aktuálním olympijským výsledkům a dalším datům prostřednictvím mobilních telefonů a chytrých telefonů.

 3. Loop Plaza
  Tato oblast, která se nachází těsně před budovou OR@S, je vyhrazena živé zábavě a výstavám. Na Loop Plaza se budou konat veřejná vystoupení olympioniků, laserové show společnosti Samsung, oslavy Národních dnů, aukce sportovních předmětů, výstava fotografií ze štafetového běhu s olympijskou pochodní a další živá taneční, hudební, akrobatická a divadelní vystoupení.

 4. Akce se sportovci
  V komplexu OR@S se bude konat několik akcí se sportovními velvyslanci společnosti Samsung. Diváci se zde budou moci setkat se sportovními hrdiny, účastnit se rozhovorů, autogramiád, zábavných sportovních soutěží, nebo získat tipy od minulých a současných olympioniků.

Samsung

Článek ze dne 13. srpna 2004 - pátek