logo itpoint.cz

Oskar koupil společnost Phone House

Pořídit si Oskarovy služby bude ještě o něco jednodušší než dosud. Zástupci Oskara se dohodli s vlastníky společnosti Phone House na jejím převzetí. Prodejny, které firma provozuje, budou prozatím fungovat pod stávající značkou Phone House. Během několika měsíců se však promění ve standardní Oskarovy obchody.

Pořídit si Oskarovy služby bude ještě o něco jednodušší než dosud. Zástupci Oskara se v pátek večer dohodli s vlastníky společnosti Phone House na jejím převzetí. Prodejny, které firma provozuje, budou prozatím fungovat pod stávající značkou Phone House. Během několika měsíců se však promění ve standardní Oskarovy obchody. Oskar tímto výrazně rozšiřuje svou distribuční síť a opět potvrzuje pozici nejdynamičtěji se rozvíjející české firmy.

Zaměstnanci společnosti Phone House stejně jako jeho dosavadní vlastníci Richard Vlček a Miloslav Škop budou i dál pracovat ve firmě, která se stane stoprocentní dcerou společnosti Oskar Mobil. "Phone House je pro nás vynikající strategická akvizice, jelikož stále hledáme příležitosti k růstu a vylepšování služeb pro naše zákazníky," říká Karla D. Stephens, Generální ředitelka Oskara. "Těší nás, že můžeme přivítat zaměstnance firmy v naší rodině. Dobří lidé jsou vždy přínosem pro firmu, která roste," dodává.

"Jsme rádi, že jsme pro Phone House získali tak seriozního a silného kupce jako je právě Oskar," říká Richard Vlček, zakladatel firmy a nyní Oskarův konzultant.

"Ačkoliv si mnoho lidí objednává Oskarovy služby prostřednictvím internetové samoobsluhy nebo telefonicky přes OskarKontakt, stále je hodně zákazníků, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu. Pro ty má nyní Oskar nová místa, kde mohou zakoupit jeho služby, nebo se o nich informovat. Usilovně pracujeme na tom, aby měli lidé, kteří se rozhodou pro Oskara ten nejvyšší komfort," vysvětluje Karla D. Stephens a dodává: "Navíc se blíží Vánoce, takže čekáme nápor lidí, kteří si poběží pro telefon na poslední chvíli."

The Phone House s.r.o. v současné době provozuje 12 obchodů s mobilními telefony po celé České republice a má zhruba 50 zaměstnanců.

Oskar

Článek ze dne 19. října 2004 - úterý