logo itpoint.cz

Oskar má sedmého víceprezidenta

Sedmička je pro Oskara magické číslo, ale to není hlavní důvod, proč má operátor Andrease Laukenmanna jako nového viceprezidenta pro strategii a plánování ...

Úkol Andrease Laukenmanna zní - velké plány, ale zůstat přitom stát nohama pevně na zemi. Andreas Laukenmann, doposud telekomunikační konzultant, byl jmenován do nové pozice viceprezidenta pro strategii a plánování. Před příchodem do Oskarova vrcholového vedení Andreas působil osm let u poradenské společnosti DiamondCluster. V ní se specializoval na telekomunikace a strategické plánování a podílel se na řadě významných projektech telekomunikačních společnostech po celé Evropě. V poslední době radil jako konzultant právě Oskarovi.

"Telekomunikační trh je nasycen a konkurence je velmi silná. Proto musíme klást na plánování ještě větší důraz než kdykoliv předtím," říká generální ředitelka Oskara Karla D. Stephens. "Andreasův talent nám umožní nadále dosahovat růstu a prosperity. Jsem si jistá, že posílený tým bude firmu dál vést se stejnou zdatností, s jakou jí zajistil dosavadní úspěch.

Když Andreas zrovna nepracuje, věnuje se s oblibou snowboardingu, jízdě na horském kole nebo poslouchá hudbu. Známí o něm navíc říkají, že mu jde výborně karaoke.

V životě se řídí heslem "V jednoduchosti je síla".

Generální ředitelka - Karla D. Stephens

Viceprezidentka 
pro finance 
a provozní podporu

Muriel Anton

Viceprezidentka 
pro lidské zdroje 
a rozvoj firmy

Francinne Hansen

Viceprezident pro marketing


Mario Mele

Viceprezident 
prodeje a péče o zákazníky

Jeff Williams

Viceprezident pro technologie


Fred Hrenchuk

Viceprezident 
pro značku 
a komunikaci

Igor Přerovský

Viceprezident 
pro strategii 
a plánování

Andreas Laukenmann

Oskar

Článek ze dne 16. srpna 2004 - pondělí