logo itpoint.cz

Oskar otevírá novou předvolbu 775 - výběr nového čísla je zdarma

Od úterka si mohou všichni zákazníci Oskara vybrat nové číslo přesně podle svého přání. Oskar představuje nové předčíslí 775, které rozšíří již existující 608, 776 a 777. Výběr čísla zadarmo a zvýhodněná cena telefonu jsou tradičně uváděny jako dva nejčastější důvody pro změnu operátora ...

Od úterka si mohou všichni zákazníci Oskara vybrat nové číslo přesně podle svého přání. Oskar představuje nové předčíslí 775, které rozšíří již existující 608, 776 a 777. "Je to důsledek stále většího zájmu především o Oskarovy Tarify nové generace, které si ve čtvrtém čtvrtletí 2003 aktivovalo plných 61% z nově získaných zákazníků," říká Marek Sláčik, ředitel programů pro nové zákazníky.

Výběr čísla zadarmo a zvýhodněná cena telefonu jsou tradičně uváděny jako dva nejčastější důvody pro změnu operátora. Tahákem v současné Oskarově nabídce telefonů je Siemens C62 podporujícící MMS, který je u Oskara s tarifem Nezavěšuj možno získat již za 977 Kč včetně DPH. Kdo chce nabušený mobil i s fotoaparátem za dobrou cenu, měl by také zvážit nákup Sony-Ericsson T230. U Oskara s tarifem Nezavěšuj je k mání za 1 377 Kč včetně DPH.

Protože je výběr čísla nyní u Oskara zadarmo, je možno očekávat tradiční lítý boj o nejlepší z nich. "Podle zkušeností z minulých let se během prvních dvou měsíců rozebere až 30% nejzajímavějších čísel," uvádí Marek Sláčik. Podle interních průzkumů operátora si 41 procent zájemců o výběr zdarma volí stejné číslo jako měli dříve u jiného operátora, 36 procent dává přednost snadno zapamatovatelné kombinaci, 12 procent své číslo překládá z oblíbeného slova a 11 procent používá jako předlohu oblíbené číslo, například datum narození.

Předvolba 775 i výběr čísla zdarma jsou dostupné zákazníkům předplacených služeb Oskarta i majitelům tarifních plánů ve všech obchodech Oskara nebo na OskarKontaktu 800 777 777 i s doručením na požadovanou adresu do dvou dnů.

Oskar

Článek ze dne 18. února 2004 - středa