logo itpoint.cz

Oskar představuje hrajtesi.cz

Nový WEB má za úkol podpořit stejnojmenný program, který umožňuje zákazníkům vyzkoušet až na dva měsíce zdarma stávající služby Moje Oskar MMS, Můj WAP, Moje SMS Info, Moje loga, melodie a java a Moje SMS Zábava, a to klidně všechny najednou.

Ve středu Oskar spustil zbrusu nový WEB - hrajtesi.cz. Nové stránky mají za úkol podpořit stejnojmenný program, který umožňuje zákazníkům vyzkoušet až na dva měsíce zdarma stávající služby Moje Oskar MMS, Můj WAP, Moje SMS Info, Moje loga, melodie a java a Moje SMS Zábava, a to klidně všechny najednou.

"Blíží se čas vánoc, řadu našich zákazníků jistě chytne hravá nálada a tak najdou chvíli v klidu vyzkoušet některou z našich stávajících služeb," říká Petr Šindler, tiskový mluvčí Oskara. Našim tarifním zákazníkům postačí objednat si příslušný balíček prostřednictvím Hlasové nebo Internetové samoobsluhy, pomocí SMS nebo přes operátora a první dva paušály budou mít zdarma.

Po uplynutí této doby jim bude účtován standardní měsíční poplatek (45 Kč bez DPH / 54,90 Kč s DPH). Balíček lze samozřejmě kdykoliv zrušit.

Více informací najdete na www.hrajtesi.cz.

Co nabízí uvedené služby měsíčně :

Oskar

Článek ze dne 29. října 2004 - pátek