logo itpoint.cz

Oskar připravil moře fotbalové zábavy a zpravodajství

Češi jsou posedlí hokejem a fotbalem. Během hokejového mistrovství vzrostl počet zájemců o Oskarovo hokejové zpravodajství v MMS Magazínu o 218 procent. Jak to bude s evropským fotbalovým mistrovstvím ?

ME ve fotbale 2004 začne už za tři dny. Oskarovi zákazníci, kteří nemohou být bez fotbalu, ale zároveň třeba nepojedou rovnou do Portugalska, mohou mít všechny novinky z evropského mistrovství přímo v mobilu.

Na Oskarově WAPu v sekci Sport už čeká speciální fotbalový rozcestník, kde najdete mimo jiné zpravodajství agentury ČTK o mistrovství. Novinky o českém týmu, tabulky, zprávy atd. A hlavně hodně populární on-line zprávy ze zápasů.

Zpravodajství deníků Sport nebo Mladé fronty Dnes si lze objednat prostřednictvím služby SMS Info (zasláním SMS ve tvaru +SPORT F 4 nebo +MFD S 4 na číslo 7755). MMS zpravodajství pro Oskarovy zákazníky připravuje deník Sport a ČTK. Objednat si ho může každý v MMS Magazínu (zasláním SMS ve tvaru +SPORTF nebo +FOTBAL na číslo 7766).

Mobilnímu operátorovi se příprava speciálních sportovních služeb vyplatí. Pro příklad nemusíme chodit daleko. Během nedávného mistrovství světa v hokeji prudce narostl počet uživatelů některých služeb. Tak například již zmiňované hokejové zpravodajství MMS Magazínu zaznamenalo více než trojnásobný provoz oproti běžnému období. Také služba SMS Info zaznamenala přírůstek nových zákazníků. Hokejové zpravodajství pomocí textovek si oproti běžnému provozu objednalo o 87 procent více zájemců.

Kromě sportovního zpravodajství ale Oskar připravil také spoustu fotbalové zábavy. V SMS Herně čekají speciální fotbalové vědomostní hry a lze tady vyhrát Sony Playstation 2 s fotbalovou hrou Euro2004. Na SMS Chatu je speciální místnost věnovaná fotbalu. Ve službě Loga, melodie a obrázky naleznete fotbalová témata.

Zajímavé budou rovněž i MMS obrázky věnované mistrovství Evropy, které si může každý sestavit podle svého gusta v MMS Studiu.

Celou nabídku nyní najdete na internetové adrese www.oskar.cz/fotbal.

Jaké cesty využili Oskarovi klienti pro objednání hokejového zpravodajství

Nástroj

Služba

  MMS Magazín / HOKEJ SMS Info / SPORT HOKEJ
Web 18 25
Wap 64 20
SMS s klíčovým slovem 18 47
Karta SIM Plus nelze 8

Oskar

Článek ze dne 10. června 2004 - čtvrtek