logo itpoint.cz

Oskar zjednodušuje své tarify

S novými tarifními programy Oskara se zákazníci nemusí při volání omezovat - jedna minutová cena totiž platí po celý den a do všech sítí. Mohou tak využít svůj mobil opravdu Naplno. Vybrat si správně z nabídky tarifů Naplno je jednoduché. Každému stačí jenom vědět, kolik volných minut chce mít k dispozici a pak se rozhodnout pro 50 Naplno, 150 Naplno nebo 300 Naplno.

Od konce minulého týdne mohou Oskarovi zákazníci volat s novými tarify Naplno kdykoliv a komukoliv bez omezení. Volat totiž budou stále za jednu cenu 24 hodin denně bez ohledu na to, do které sítě v ČR volají.

Vybrat si správně z nabídky tarifů Naplno je jednoduché. Každému stačí jenom vědět, kolik volných minut chce mít k dispozici a pak se rozhodnout pro 50 Naplno, 150 Naplno nebo 300 Naplno. Volné minuty jsou přitom k dispozici pro volání do všech českých mobilních i pevných sítí. A pro ty, kdo chtějí jenom vyzkoušet, jestli je Oskarův tarif opravdu výhodnější než předplacená karta, má Oskar připravený tarif Rozjezd Naplno.

 

Rozjezd Naplno 50 Naplno 150 Naplno 300 Naplno
Měsíční poplatek 50 Kč 250 Kč 600 Kč 1000 Kč
Volné minuty 0 50 150 300
Cena za minutu hovoru 5 Kč 4,5 Kč 4 Kč 3,5 Kč
Cena za 1 SMS 1 Kč

(Ceny jsou bez DPH 19 %.)

Zákazníci s tarify Naplno navíc mohou volat svým blízkým a kamarádům v Oskarovi za ceny, které jsou ještě výhodnější. Se službou Moje Jednička stojí minuta hovoru vybrané osobě pouze 1,50 Kč. Stejně dobrá minutová cena platí po aktivaci služby Moje Rodina i pro hovory mezi čtyřmi lidmi (a nemusí být nutně rodina). A volat až pěti vybraným lidem s korunovou slevou z minutové ceny umožňuje služba Moji Nej.

Oskarovi zákazníci s tarify Naplno mohou o těchto výhodných službách napsat komukoliv - textová zpráva do libovolné sítě totiž stojí pouhou jednu korunu. Přitom kvůli těmto výhodným cenám nemusí podepisovat smlouvu. Aktivace tarifů Naplno je samozřejmě zdarma.

Možná, že ani s velmi jednoduchými tarify Naplno se stále stejnou minutovou cenou si nebudou zákazníci pamatovat, kolik je vlastně minuta stojí. Vždy ale budou mít kontrolu nad svými výdaji za telefonování. Díky službě Aktuální stav účtu kdykoliv zdarma zjistí, kolik už provolali. A se službou FlexiLimit si mohou určit částku, kterou chtějí za měsíc provolat. Až se tak stane, Oskar jim pošle SMS zprávu.

Současní zákazníci se nemusí bát, že přijdou o tarify Řekni mi, Povídej, Nezavěšuj a další. Tyto staré tarifní programy jim zůstanou i nadále a budou je moci využívat tak dlouho, dokud jim budou připadat výhodné a dokud se nerozhodnou volat Naplno, kdykoliv a komukoliv.

Oskar

Článek ze dne 2. srpna 2004 - pondělí