logo itpoint.cz

Oskarova služba Logaa melodie má nový obsah - komixy, spořiče nebo třeba ruchy

Italové nejčastěji stahují srdíčka a jiné milostné obrázky. Francouzi, o kterých se říká, že jsou vlastenecky založení stahují - ano, vlajky. Japonské komixy jste už asi viděli. Ty přesně "frčí" v Asii. A jací jsou Češi ? Muži mají nejraději ženy, pití a auta (v tomto pořadí). U Češek ale muži na prvním místě nejsou. Nejoblíbenějšími tapetami displejů jejich mobilů jsou obrázky s motivy přírody, zvířátek a mazlíčků ...

Řekni mi, jaké máš logo na displeji mobilu, a já ti řeknu, jaký jsi člověk. Myslíte že to platí? O některých národech určitě.

Italové nejčastěji stahují srdíčka a jiné milostné obrázky. Francouzi, o kterých se říká, že jsou vlastenecky založení stahují - ano, vlajky. Japonské komixy jste už asi viděli. Ty přesně "frčí" v Asii. A jací jsou Češi ? Muži mají nejraději ženy, pití a auta (v tomto pořadí). U Češek ale muži na prvním místě nejsou. Nejoblíbenějšími tapetami displejů jejich mobilů jsou obrázky s motivy přírody, zvířátek a mazlíčků ... A celkově je v Česku nejoblíbenější želva !

Oskar teď nabízí Čechům, jak svůj národní obrázek (měřeno podle log na displeji) trochu změnit. Jeho služba Loga a melodie nabízí spoustu nových věcí. Začněme tím nejoblíbenějším - Želvička je nyní barevná.

Navíc Oskar teď exkluzivně nabízí komixy, takže bude zajímavé sledovat, jestli bude Batman stahovanější než Šnekovy příhody. (My u Oskara sázíme na šneka, protože známe oblibu želvy.) Dále operátor pro zákazníky připravil spoustu nových tapet, spořičů displeje, polyfonních melodií, zvuků a ruchů. Takže už není důvod, aby si někdo pletl dva mobily stejného výrobce, když leží v restauraci na stole, nebo když někomu zazvoní v kapse.

Kdo si rád upravuje mobil podle svého, měl by si taky předplatit balíček Moje Loga, melodie a obrázky. Tak totiž za 45 korun měsíčně bez daně získá pět "vychytávek" na úpravu svého mobilu. To znamená výraznou úsporu, protože například jeden komix bez balíčku stojí kolem 30 korun.

Dobrou zprávu má Oskar i pro majitele mobilních telefonů, které mají sice barevný displej, ale nepodporují MMS. Operátor totiž umí tapety, spořiče a zvuky doručovat i prostřednictvím WAPu, takže si může mezi logy, zvuky a obrázky vybrat téměř úplně každý.

Oskar

Článek ze dne 2. června 2004 - středa