logo itpoint.cz

Oskarovo mobilní bankovnictví i u Živnostenské banky

Pomocí služby M-Banka mohou Oskarovi zákazníci kdykoliv a kdekoliv zjišťovat zůstatek na svém účtu, jeho historii nebo podávat platební příkazy. V rámci služby M-Platby mohou jednoduše a rychle ze svého mobilu dobíjet Oskartu, platit své měsíční faktury, navyšovat volací zálohu nebo provádět platby za Oskarovy služby předem.

Oskar rozšířil počet spolupracujících bank v oblasti mobilního bankovnictví o Živnostenskou banku. Pomocí služby M-Banka mohou Oskarovi zákazníci kdykoliv a kdekoliv zjišťovat zůstatek na svém účtu, jeho historii nebo podávat platební příkazy. V rámci služby M-Platby mohou jednoduše a rychle ze svého mobilu dobíjet Oskartu, platit své měsíční faktury, navyšovat volací zálohu nebo provádět platby za Oskarovy služby předem.

Tytéž služby může Oskarův zákazník navíc realizovat prostřednictvím internetového bankovnictví Živnostenské banky. Navýšení kreditu nebo platba za Oskarovy služby proběhne u M-Plateb i internetového bankovnictví prakticky okamžitě.

K využívání služeb M-Banka a M-Platby stačí mít Oskarovu SIM Plus kartu, kterou je možné pořídit až do konce dubna 2004 za 150 Kč včetně DPH, což znamená úsporu ve výši téměř 200 Kč. A dále je potřeba mít u Živnostenské banky zaktivovanou službu MiniBanka. Veškeré finanční transakce pak lze provádět přímo z menu mobilu.

Klienti Oskara nyní mohou obsluhovat na dálku své účty prostřednictvím služby M-Banka již u šesti bank. Vedle Živnostenské banky jde o Poštovní spořitelnu, ČSOB, Českou spořitelnu, eBanku a GE Capital Bank.

Služba M-Platby již funguje prostřednictvím bankovního účtu u GE Capital Bank, České spořitelny a ČSOB a s platebními kartami vydanými Komerční bankou, eBankou, Volksbank CZ, platebními kartami YES od společnosti Home Credit či platebními a úvěrovými kartami České pojišťovny.

Oskar

Článek ze dne 17. února 2004 - úterý