logo itpoint.cz

Oskarty můžete nyní dobíjet i na terminálech Sazky

Oskarovi zákazníci mohou od úterka dne dobíjet své Oskarty na více jak 7 000 terminálech Sazky. Minimální dobíjecí částka činí 200 korun. Spolupráce se Sazkou je tak dalším krokem k tomu, jak zvýšit počet míst pro dobití Oskaret a rozšířit tak používání výhodných služeb Oskara.

Od úterka mohou všichni majitelé Oskaret dobíjet své předplacené karty na více než 7 000 terminálech Sazky. Kredit Oskarty lze navýšit částkami 200 až 9 999 Kč.

Dobíjení prostřednictvím Sazky je velmi jednoduché a rychlé, neboť zákazník nemusí přepisovat žádné dobíjecí číslo. Stačí pouze zadat telefon a dobíjenou částku, popřípadě další telefonní číslo, na které chce zákazník poslat SMS s potvrzením o dobití. Platí se v hotovosti a každý zákazník obdrží stvrzenku. SMS zpráva s potvrzením o dobití přijde během několika minut.

"Očekáváme, že dobíjení v terminálech Sazky se stane oblíbenou formou navýšení kreditu Oskaret. Spolupráce se Sazkou je tak dalším krokem k tomu, jak zvýšit počet míst pro dobití Oskaret a rozšířit tak používání výhodných služeb Oskara," říká tiskový mluvčí Oskara Petr Šindler. Oskarty je také možno dobíjet 24 hodin denně pomocí dobíjecích kupónů, více než 2 000 bankomatů, webu a služby M-Platby.

Podíly různých způsobů dobíjení Oskaret

Dobíjecí kupóny - 64% transakcí Ve více než 2 000 bankomatech - 32 % transakcí M-Platby, web a další -   4 % transakcí

Oskar

Článek ze dne 6. října 2004 - středa