logo itpoint.cz

Oskarův deník bodoval

V rámci letošního ročníku soutěže Credit Suisse Zaměstnavatel roku 2004 získal Oskar dvě významná ocenění. Oskarův deník zvítězil v kategorii Systém odměňování, hodnocení a řízení výkonu a obdržel cenu HR Excellance Award 2004.

Stojí za to pracovat u Oskara ? Odpověď na tuto otázku hledejte především u zaměstnanců, ale i u široké veřejnosti a odborníků na HR. V rámci letošního ročníku soutěže Credit Suisse Zaměstnavatel roku 2004 získal Oskar dvě významná ocenění. Oskarův deník zvítězil v kategorii Systém odměňování, hodnocení a řízení výkonu a obdržel cenu HR Excellance Award 2004.

Účastníci odborné HR konference HREA 2004, která doprovázela letošní ročník soutěže, zároveň udělili Oskarovu deníku cenu nejlepšího projektu v oblasti HR.

Stejně jako v uplynulém roce byl Oskar vyhodnocen odbornou porotou jako jeden z deseti nejlepších zaměstnavatelů v České republice. Mezi TOP 10 nejžádanějších zaměstnavatelů v zemi se Oskar dostal i podle hlasování široké veřejnosti.

"V oblasti práce s našimi zaměstnanci jsou pro nás stejně důležité plnění cílů i způsob, jak se k nim dostaneme. V tomto ohledu je pro nás Oskarův deník důležitým nástrojem," říká Francinne Hansen, viceprezidentka Oskara pro lidské zdroje. "Jsem ráda, že jsme považováni za zajímavého zaměstnavatele nejen mezi personalisty, ale i širokou veřejností."

Oskarův deník je nástrojem, který pomáhá zaměstnancům řídit a zlepšovat jejich výkon a podporuje profesionální i osobní růst. Prostřednictvím kaskádování cílů mají zaměstnanci přístup ke sdílení cílů a úspěchů od nejvyššího Oskarova vedení až po jejich přímého nadřízeného. To výrazně zjednodušuje stanovování cílů a vyhodnocování jejich plnění na půlroční bázi. Oskarův deník je on-line nástroj přístupný všem zaměstnancům z jejich osobního počítače.

Organizátorem druhého ročníku soutěže Credit Suisse Zaměstnavatel roku 2004 je finanční server Fincentrum, součást vydavatelského domu Mafra.

Celkové výsledky naleznete ZDE.

Oskar

Článek ze dne 25. května 2004 - úterý